Projektimüük ärikliendile

Kui Teile on tähtsad ehitusmaterjalide ostmisel usaldusväärne koostöö, kiirus ning ajaline kokkuhoid, siis olete oodatud Puumarketi ärikliendiks.

  • Usaldusväärsus – peame kinni lubadustest, lahendame kiiresti probleemküsimused ning anname nõu
  • Kiirus – eesmärk on vastata kiiresti päringutele ning tagada võimalikult kiire materjalide tarne
  • Ajaline kokkuhoid– profesionaalsed müügikonsultandid annavad nõu, koostavad kiiresti pakkumisi ning on kliendile usalduväärsels abiliseks ehitusmaterjalide hankimisel.

Puumarketi äriklient on juriidiline isik, kes oma ehitusvajaduste tarvis Puumarketist kaupa tellib ning kelle kontaktandmed on Puumarketi kliendibaasis. Kliente segmenteeritakse ka vastavalt nende ostumahule. Äriklientidele, kelle ostumaht on suurem kui 2000 EUR aastas, määrame Puumarketi poolse kontaktisiku müügis. Samuti on meil suur hulk lepingulisi ärikliente, kes sõltumata ostumahust omavad õigust osta kaupu arvega.

Lepingulistel äriklientidel, kes on sõlminud krediidilepingu, on võimalus saada fikseeritud maksetähtajaga arvega kaupa. Ettevõttel on võimalik määrata volitatud isikud, kellel on õigus ettevõtte nimel kaupa arvega osta. Kõik krediidikliendid omavad personaalset kontaktisikut ning saavad vastavalt ostumahule ka paremat hinda. Kui soovite saada Puumarketi krediidikliendiks, palume Teil täita krediiditaotluse ankeet. Rohkem infot krediidikliendi kohta saate vaadata siit!

Puumarketi eesmärk olla alati paindlik partner kõigile oma projektimüügi klientidele, olgu teemaks hinnapakkumiste tegemine, kaupade kohaletoimetamine või reklamatsioonide lahendamine.

Võtke meiega ühendust ja:


Leiame parima koostöövõimaluse ja viime Teie projektid koos ellu!

Valige lähim Puumarketi müügiesindus ja leidke omale kliendihaldur Tallinnast Männiku või Mustamäe müügiosakonnast, Tartust, Pärnust või Rakverest.