Katused ja korstnad

Eternit Baltic

Eternit Baltic

Puumarketist on tellitavad kõik Eternit Baltic toooted ja lahendused. Soovitud lahenduse leidmisel  Tellimuse täitmiseks võtavad meie kliendihaldurid teiega esimesel võimalusel ühendust ning teevad teile parima pakkumise.

Icopal

Icopal

Puumarket hoiab oma laos populaarsemaid Icopal tooteid. Soovitud toote leidmisel  Tellimuse täitmiseks võtavad meie kliendihaldurid teiega esimesel võimalusel ühendust ning teevad teile parima pakkumise.

Tegola

Tegola

Puumarket hoiab oma laos populaarsemaid Tegola tooteid, kuid tellitav on kogu sortiment. Soovitud toote leidmisel  Tellimuse täitmiseks võtavad meie kliendihaldurid teiega esimesel võimalusel ühendust ning teevad teile parima pakkumise.

Gutta

Gutta

Puumarket hoiab oma laos populaarsemaid Gutta tooteid. Soovitud toote leidmisel  Tellimuse täitmiseks võtavad meie kliendihaldurid teiega esimesel võimalusel ühendust ning teevad teile parima pakkumise.

 

Onduline

Onduline

Onduline bitumeeritud lainelised katuseplaadid pakuvad kestvat vastupidavust ilmastikumõjudele. Plaat on valmistatud orgaanilistest kiududest, mis on immutatud bituumeniga suure rõhu ja kuumuse juures. Värvi pigmenteerimise süsteem immutab värvi plaadi sisse koos UV-kindla lisaainega. Valmis plaat on painduv, vastupidav, suurepärase ilmastikukindluse ja värvipüsivusega võrreldes pealvärvitud plaatidega. Lihtne käsitseda ja paigaldada. Ei sisalda astbesti ega ohusta tervist.

Onduline’i katuseplaat on elastne, see ei pragune, ei kaota värvi, ei vaja erilist hooldust ning on tervisele ohutu. Kõige selle tagab koostis ja valmistamistehnoloogia. Materjali koostises on ligi 50% tselluloosi, 5% värvainet ja mineraalseid lisandeid ning 45% bituumenit. Et materjal pole üle võõbatud, vaid värviga immutatud, tagabki selle, et värv ei hakka kooruma ning seda pole vaja enam kunagi töödelda: värvida ega immutada. Lumi sulab Onduline’i katuselt sujuvalt, mitte laviinina maha. Sellesse katusesse ei juurdu sammal, sest materjal pole poorne. Onduline’i plaate tehakse neljas toonis: must, tumepunane, pruun ja roheline.

Onduline’i katus on ideaalne farmihoonetele, sest see materjal ei korrodeeru, vaid peab vastu lämmastikule, veeaurule, metaanile jne, mis laudast lae alla tõuseb. Lisaks farmihoonetele on Onduline’ga kaetud maju ning suvilaid. Peale viilkatuste on võimalik Onduline’ga katta ka kaarjaid katuseid. Kellel kavas vana eterniitkatus välja vahetada, on Onduline ökonoomne lahendus, sest nende katuste roovitus on sarnane. Ka vana laastkatuse peale on mõistlik Onduline paigaldada, uurides enne roovituse laiust.

Benders

Benders

Puumarketist on võimalik tellida Benders tooteid ja lahendusi. Soovitud toote leidmisel Tellimuse täitmiseks võtavad meie kliendihaldurid teiega esimesel võimalusel ühendust ning teevad teile parima pakkumise.

Owens Corning

Owens Corning

Puumarket hoiab oma laos populaarsemaid Owens Corning tooteid, kuid tellitav on kogu sortiment. Soovitud toote leidmisel  Tellimuse täitmiseks võtavad meie kliendihaldurid teiega esimesel võimalusel ühendust ning teevad teile parima pakkumise.

 

Ruukki

Ruukki

Puumarketist on võimalik tellida Ruukki katuseid. Soovitud lahenduse leidmisel Tellimuse täitmiseks võtavad meie kliendihaldurid teiega esimesel võimalusel ühendust ning teevad teile parima pakkumise.

Monier

Monier

Puumarketist on võimalik tellida Monier tooteid ja lahendusi. Soovitud lahenduse leidmisel Tellimuse täitmiseks võtavad meie kliendihaldurid teiega esimesel võimalusel ühendust ning teevad teile parima pakkumise.

Schiedel

Schiedel

Puumarketist on tellitavad kõik Schiedel tooted ja lahendused. Soovitud lahenduse leidmisel Tellimuse täitmiseks võtavad meie kliendihaldurid teiega esimesel võimalusel ühendust ning teevad teile parima pakkumise.

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal