Välisvoodrilaud kuusk AB UTV 18x145x4200mmProduct code: 102266

3.40 JM / 14.28 TK

Products marked "preorder" are not in stores.

JM

Puumarket offers its customers the opportunity to pay for purchases in installments with LHV or Inbank or installments through Indivy.

Mõõtmed (PAKK)
108 × 145 × 4200 mm
Kattev laius
135mm
Puuliik
Spruce
Kvaliteet
AB
Profiil
UTV
Units in a pack
6pcs
Kaubamärk
Stora Enso

Toodet müüme pakikaupa. Ühes pakis on 6 lauda.
Palume jälgida toote saadavust teile sobivas laos. Toote puudumisel ja selle tellimisel võib tarneaeg olla kuni 4 nädalat.

Fassaadivooderduseks soovitatakse kasutada kuusepuitu. Oma erilise rakuehituse tõttu imeb kuusepuit männist vähem niiskust ning niiskusest tingitud muutused on väiksemad.

Puit on võimeline ühtlustama ilma vaheldumisest tingitud niiskussisalduse muutusi seda paremini, mida paksem on materjal. Seetõttu on välisvoodrilaua soovitav paksus vähemalt 21 mm. Võrdlusena võib tuua Skandinaavia maad, kus kasutatakse min 28 mm paksust välisvoodrit.

Puumerkki välisvoodrilaua toormena kasutatakse hoolika optilise kontrolli läbinud üldjuhuna kuusepalgi südamematerjali. Toode on saadaval viimistlusvalmis ning tööstuslikult krundituna. Ilmekas välisvoodrilaua valik lisab ehitisele väärtust. Toote peensaetud väliskülg on lõigatud lintsaega, tagapind kerghööveldatud. Toote tagaküljele on freesitud pikisuunalised sooned, mis vähendavad võimalikke puidu sisepingest tekkivaid kujumuutusi.

Tooted on kontrollitud kvaliteediga – pehkinud kohad, putukatest tingitud vead, oksaaugud, vaigupesad, siniseks tõmbunud kohad ja sõrmtapid ei ole lubatud. Lauad on tööstuslikult kuivatatud (niiskus 16% +- 2%) ning kvaliteediklass AB või kõrgem.

Kvaliteedikirjeldus:
Stora Enso Eesti AS, Näpi saeveskis toodetud välisvoodri ja tuulekastilauad on valmistatud valitud kuusepuidust ja on mõeldud kasutamiseks välitingimustes. Välitingimustes on kuusepuit sobilikum oma väiksema niiskusimavuse tõttu võrreldes männipuiduga. Pikaajaliseks kasutamiseks tuleb lauad katta puidukaitsevahenditega ja vältida otsest kokkupuudet väliskeskkonna mõjudega.

Kuna need tooted on lõigatud kuusepuidu südamest siis reeglina on oksakohad väikesed ja jäävad tunduvalt alla standardis lubatud väärtusele – kuni pool laua laiusest. Eraldi on piiratud mädaoksad, mida on lubatud kuni 3-4 tk kogu laua pikkuse kohta. Oksa-aukudega lauad prakeeritakse tootmise käigus, aga kuna neid võib tekkida ka hilisema käitluse käigus, siis vähesel määral on nende esinemine võimalik. Samuti võib esineda servaokste vähest kildumist. Kitsad ühepoolsed kuivamislõhed tootes on vähesel määral lubatud, lubatud ei ole üle serva ulatuvad -, lauda läbivad – ja aastaringe mööda jooksvad lõhed. Otsalõhed on lubatud pikkusega kuni ühekordne laua laius. Vaigupesi ja sissekasvanud koort aktsepteeritakse välisvoodrilaua AB kvaliteedis vähesel määral ja piiratud koguses, osakaal partiis ei tohi olla suurem kui ~15%. Värvimuutus, mäda ja puidukahjurite kahjustused ei ole lubatud.

Kõik defektid, mis ei jää toote nähtavale osale peale installatsiooni ja mis ei sega normaalset installatsiooni, on lubatud. Juba installeeritud toote kohta pretensioone ei arvestada.

The actual availability is shown and might change on an ongoing basis.

Sale and discount items are available only in the department that has the actual stock of the item. Delivery of these products to other departments are carried out for an additional fee.

Männiku
Preorder
Mustamäe
Preorder
Pärnu
Preorder
Rakvere
Preorder
Tartu
Preorder
Delivery terms
5-30 tööpäeva


    ORDER INFORMATION

You do not have to pay for the order immediately. After placing the order the Puumarket customer manager will contact you and make you a price offer with delivery times and, if necessary, transport information.

    PAYMENT

When placing an order online it is possible to pay for your purchase in advance on the basis of an invoice. Payment information will be sent to you with a quote.

In addition, it is possible to pay in the sales department with a payment card or in cash.

Look for further information

    TRANSPORT

Puumarket wants to make ordering and delivering your goods as convenient as possible and offer the widest possible selection of transport services:
  • a courier service for the delivery
  • lifting for heavy and heavy goods (such as stones, blocks, timber)
  • in addition, it is possible to rent a trailer
When ordering, state whether you want transport and we will find a suitable means of transport for all lengths and weights of material.

Related products

Wood Construction
Top