Autod

Puumarketi kasutuses on erinevad transpordivahendid: kraanaga, poolhaagisega, nii suur kui väike portega veok. Samuti erinevad tentveokid. Klientidel on võimalus vastavalt oma tellitavale kaubale küsida pakkumist sobivale veokile.

Kuidas arvestatakse sõiduaega?

Aega hakatakse arvestama hetkest, kui autojuht jõuab kauba laadimisele. Ettesõidu aja eest raha linna piires ei võeta, aga tasuda tuleb edasi-tagasi otsa eest.

Millal kehtib tunnitasu ja millal kilomeetritasu?

Tunnitasu kehtib linnas ja kuni 50 km kesklinnast. Kilomeetritasu kehtib sõiduks kaugemale kui 50 km kesklinnast.

Transporditeenusest

Kui klient tellib transporditeenuse, peab kauba üleandmise-vastuvõtmise ajal kindlasti kohal olema kliendi esindaja. Kui kaubale ei ole vastuvõtjat, siis kaupa maha ei laadita ning kliendile võib rakenduda täiendav kulu transporditeenuse lisakulude eest.

Ilma tõsteta teenusel peab klient tagama, et mahalaadimise aeg on hinna sisse arvutatuna ca 30 minutit. Ilma tõsteta teenuse tellimisel ei ole autojuht kohustatud osalema objektil kauba mahalaadimisel!

NB! Transpordi hindadele ei laiene soodustused.

* Transpordile kuluvaks ajaks loetakse sõiduaega objektile ja tagasi ning mahalaadimisaega.


Haagisrent

Haagise kasutamine ei eelda E-kategooria juhilube ning Puumarket rentimisel tagatisraha ei küsi! Haagise rent ei sisalda tenti ega plastkaant. Haagist on võimalik rentida tunni kaupa või terveks päevaks.