Erimõõdulised järgatud liimpuittalad soodsamalt!

Erimõõdulistele laos olevatele järgatud liimpuittaladele kehtib -40% ALLAHINDLUS!

Allahindlus kehtib nelja ristlõike juba valmis järgatud, alla 5 meetristele pikkustele 115×225, 115×270, 115×315, 115×360 ning 140×315

Täpsemad pikkused ning reaalajas laoseisud leiate tootekirjeldusest, kui klõpsate sobivale ristlõikele! Talad asuvad Puumarketi Männiku osakonnas, kuid on tellitavad teistesse osakondadesse!

Küsige parimat pakkumist: 


Miks kasutada liimpuitu?

Liimpuit on inimsõbralik, nägus, hubane, pikaldase tulepüsivusega ja kerge omakaaluga ning seda on lihtne paigaldada. Liimpuit (liimpuitkonstruktsioonid) valmistatakse tehniliselt kuivatatud enamasti 12 %-lise niiskussisaldusega puidust. Materjali kvaliteedi sorteering teostatakse visuaalse sorteerimise teel ning sõrmjätkühenduse tulemusel saadakse vajalik tooriku lamellipikkus. Selle tulemusena saab toota konstruktsioone just sellises pikkuses mis on kliendile sobilik.

Lamellide paksusega 40-45 mm omavahelise kihilise liimimise teel on võimalik toota liimpuitkonstruktsioone täpselt sellise kõrgusega nagu seda ehitusel vajatakse. Liimpuitkonstruktsioonid on vajadusel kergesti töödeldavad!

Kasutusala: Laialdaselt kasutatakse liimpuidust kandekonstruktsioone suurte avadega hoonete katusekonstruktsioonide, seinakarkasside ning sildade ehituses. Näiteks spordisaalid, ujulad, lao-, tööstus- ja põllumajandushooned jms.

Kogu Puumarketi liimpuidu valikuga saate tutvuda siin!