Fotokonkurss ”ehitan Puumarketiga”

Hea Puumarketi klient ja sõber, kutsume Sind jäädvustama ja jagama ühe vanima ehitusmaterjali – puidu – kasutusvõimalusi!

Konkursist on oodatud osa võtma kõik huvilised ning pole vahet, kas oma lemmiknurka, -lahendust või -detaili on pildistatud fotoaparaadi või mobiiltelefoniga.

Konkursi eesmärk on suunata inimesi hindama puidu väärtust, mitmekülgset kasutusvõimalust ja sellega töötamise lihtsust, mis paneks meid hinnatud loodusvara ka edaspidi väärtustama ja hoidma. Rõõm on näha, kuidas inimesed tunnevad heameelt ja uhkust oma ehitatud või taastatud hoonete üle, aga panevad tähele ka puidu detaile ja ilu väiksemates esemetes.

Ootame konkursile pilte Puumarketist soetatud materjalidest ehitatud lahendustega:

nii maja sise- kui välisvoodri laudade kasutusvõimalustest, uhiuuest või just korrastatud saunast/terrassist, mööblist, mille oled ise puidust valmis ehitanud, mänguasjast või tarbeesemest, mis on oma kätega nikerdatud või kõikvõimalikest muudest lahendustest, mis pähe tuleb!

Fotosid saatnud sõprade vahel loosib Puumarket välja kord kuus 2×50€ (kaks võitjat) Puumarketi digitaalset kinkekaarti uute lennukate ideede teostamiseks! Kõikide võitjatega võetakse ühendust, nende nimed ning konkursile saadetud fotod avalikustatakse kampaania lehel allpool.

Konkursi tingimused:

 1. Konkurss kestab 1.09-31.12.2020
 2. Konkursil osalemiseks tuleb saata fotod märgusõnaga „ehitan Puumarketiga“ e-postile turundus@puumarket.ee või kasutades sotsiaalmeedias hashtagi #ehitanpuumarketiga
 3. Osaleda ei tohi võistluse korraldamisega seotud organisatsiooni töötajad ja korraldamisega seotud isikud
 4. Iga autor võib esitada maksimaalselt 6 tööd
 5. Pildiga koos tuleb esitada: autori nimi, kontaktandmed (e-post) ning foto tegemise koht
 6. Puumarketi kinkekaardid on digitaalsed, st. et võidu korral küsib Puumarket kliendi täpsemaid kontaktandmeid (jälgides GDPR seadusest tulenevaid nõuded)
 7. Pildi saatja garanteerib ja vastutab, et andmed pildi autorluse osas on tõesed. Küsimuste kerkimisel on Puumarketil õigus küsida autorilt foto algfaile
 8. Nõudmised võistlustööle:
  a. Fotod võivad olla pildistatud digitaalselt nii fotoaparaadi kui mobiiltelefoniga
  b. Lubatud on arvutitöötlus hea maitse piires
  c. Fotodele ei ole lubatud lisada tekste ega raame
 9. Hinnatakse nii pildil kujutatu väärtust ja esteetikat, kui ka foto vastavust teemale
 10. Puumarketil on õigus konkursil osalevaid pilte tulevikus heaperemehelikult kasutada ja levitada sotsiaalmeediakanalites, artiklites ning kataloogides, viidates töö autorile

Konkursi 50€ kinkekaardi võitjad:

september 2020 – Marko Kastemäe ja Anryo Raamat
oktoober 2020 – Lembit Mahlapuu ja Aivar Ljaš
november 2020 – Aleksei Andrianov ja Reet Kuusalu
detsember – 2020