Kampaania | Saunum Base paigaldus tasuta!

Osta nüüd Saunum Base või Saunum Base Short saunakliimaseade ja saad paigalduse tasuta!

Kas Sinu saunas tundub leil liiga kõrvetav, hingata on raske või saunaskäik lõpeb peavaluga? Kui vastasid kasvõi ühele neist küsimustest “jah”, siis on aeg proovida Saunum Base saunakliimaseadet. Osta Saunum Base või Saunum Base Short saunakliimaseade ning Saunum tuleb ja paigaldab selle Sinu leiliruumi tasuta*! Ning kui seade Sinu sauna paremaks ei muuda, võid selle meile 30 päeva jooksul tagastada!

Vaata Saunum tooteid Puumarketi veebist.


Kampaania tingimused (vaata rohkem!)

  • Kampaaniat korraldab Saunum Saunas OÜ, aadress Suur-Paala 19, Tallinn, registrikood 14870288, e-post info@saunum.com (edaspidi: Korraldaja).
  • Kampaania “Soovid mõnusamat leili?” (edaspidi: Kampaania) toimub ajavahemikul 01-28.02.2023
  • Kampaania perioodil Saunumist või Saunumi edasimüüjalt (edaspidi: Müüja) Saunum Base või Saunum Base Short saunakliimaseadme (edaspidi: Toode) soetanud ostjal (edaspidi: Ostja) on õigus vastavalt kampaania reeglites toodud tingimustele saada Toote paigaldus tasuta ning soovi korral Toode 30-päeva jooksul Müüjale tagastada.
  • Kampaanias osaleja kinnitab Korraldajatele enda kohta esitatud andmete õigsust, tema vastavust Kampaania reeglitele, nendega nõustumist ning soovi Kampaanias osaleda.
  • Kampaania raames tasuta paigaldus kehtib Tallinnas, Harjumaal, Tartumaa ja Ida-Virumaal. Teistes Eesti piirkondades paigalduse korral lisandub sõidutasu vastavalt kokkuleppele.

Saunumi patenditud õhusegamise süsteem loob uutmoodi saunaelamuse, kus leil on meeldiv ja nauditav kõigile! Seade sobib nii puuküttel kui ka elektrikerisega saunadesse.

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal