Knauf Insulation UNIFIT sügiskampaania 2020

 

Osta UNIFIT mineraalvilla 40m3 ning saad kingituseks HOMESEAL komplekti!

Unifit on ECOSE® tehnoloogia abil valmistatud mineraalvillmatid, mis on ette nähtud kaldkatuste soojustamiseks.
Homeseal komplekt koosneb järgmistest toodetest: aurutõkke kile LDS 40, tihendusteip LDS Solift 1 ning hermeetik LDS Solimur.

Kampaanias olevad tooted:

Kampaania periood: 1. oktoober – 31. detsember 2020.a.
Tähelepanu, kingituste arv on piiratud!


Miks valida ECOSE® tehnoloogiaga valmistatud mineraalvilltooteid?

Knauf Insulationi ECOSE® tehnoloogiaga valmistatud mineraalvilltooted ei ole sellised nagu teised, juba teada-tuntud soojustusmaterjalid. ECOSE kasutab uuenduslikku formaldehüüdivaba sideaine tehnoloogiat ja erinevalt muudest naftakeemiapõhistest soojustustoodetest põhineb see kiiresti taastuval toorainel. Lihtsamini võib öelda, et need mineraalvillad on looduslikud ning inimsõbralikud!

Kus Unifiti kasutada?

ECOSE® tehnoloogia abil valmistatud mineraalvillmatid Unifit 035 on ette nähtud kaldkatuste soojustamiseks. Need paigaldatakse sarikatevahelisse ruumi, aga ka täiendava soojustusena sarikate alla. Kogu sarikatevahelise ruumi mineraalvillaga täitmise võimalus oleneb kasutatavast katusekatte tüübist.

Täiendav teine või isegi kolmas soojustuskiht paigaldatakse harilikult sarikate alla kinnitatud täiendava teras- või puitsõrestiku roovide ja ristroovide vahele. Soojustuse piisav kaitse välise niiskuse eest tagatakse korralikult paigaldatud katusekattega, aga ka täiendava veekindla kihiga, mida tuntakse ka tuuletõkkekihina.

Unifit ei torgi ning seda saad paigaldada üksi!

Tänu mineraalvilla suurendatud jäikuse tõttu vajab mattide sarikate vahele paigaldamine vaid kerget vajutamist. Villale kantud märgised aitavad materjali nõutava suuruse märkimist ja lihtsustavad lahtilõikamist. Kuna mineraalvill ei ‘torgi ning ‘vaju laiali” saab villa paigaldada ilma kõrvalise abi või isegi kinnasteta!