Kampaaniapakkumine! Moodulkorsten Rondo Plus

Schiedeli moodulkorstnad on tuntud oma kvaliteedi ja lihtsa paigaldatavuse poolest.

Ostes nüüd Schiedeli Rondo Plus keraamilise sisuga korstna, saad iga kolmanda korstameetri kingituseks!

 

Schiedeli Rondo Plus moodulkorsten on Puumarketist tellitav. Küsige personaalset pakkumist kliendihaldurilt või lisage toode ostukorvi ning saatke päring tellimuse vormil!

Võite alustada ka siit, 

Kampaania kestab 04.09-31.10.2017


Miks valida moodulkorsten?

Moodulkorsten on targa ja säästliku mõtteviisiga inimese valik: efektiivne, pika elueaga ja turvaline! Ehitusmaterjalide tööstuses on viimase 10-20 aastaga tehtud suuri edusamme uute materjalide ja tehnoloogiate väljatöötamisel. Võrreldes oma vanaisadega, ehitame meie oma maju täiesti teistmoodi materjalidest. Tänu sellele on tänapäeva majad üldiselt soojapidavamad. Seetõttu on muutnud ka meie kütmisharjumused. Me kütame harvem, tihtilugu isegi mitte iga päev. Ei saa salata, et ka kütmisoskused ja tarkus on kaduma läinud või muutunud. Kuiva puu asemel topime oma uude kaminasse ei-tea-kuidas-kuivanud halgu. Halvemal juhul arvame, et kaminas kõlbab põletamiseks iga asi, mis tuld võtab.

Totaalse tehnoloogilise uuenduse on läbi teinud ka kõik kütteseadmed – eesmärgiks ikka efektiivsus! Ökonoomsed tahkeküttekatlad, gaasi- ja õlikatlad, pelletkatlad – valik on väga lai ning läheb aastatega üha paremaks. Miks aga on siiani visalt levinud arvamus,et kõigi nende uuenduste taustal saab kõige parema korstna ikkagi ehitada vaid telliskivist? Siinkohal toome ära mõned aspektid, mis kinnitavad moodulkorstna eeliseid ning sobivust tänapäevaste ehitusnormidega.

Moodulkorsten Rondo Plus

Rondo Plus on turvaline ja vastupidav korstnasüsteem. Elementplokke saab hõlpsalt töödelda ja paigaldus on lihtne. Selgete paigaldusjuhiste abil on korstna ladumine jõukohane kõigile. Schiedel moodulkorstnate sarja on heaks kiitnud nii ehitusmeistrid kui ka tavatarbijad. Õigesti laotud ja kvaliteetne korsten tagab efektiivse põlemise küttekoldes ja on keskkonnasõbralik. Õieti toimides tuleb alati korsten laduda vastavalt küttekolde tüübile.

Rondo Plus sobib eramajade, paarismajade, rivimajade, saunade ja suvilate ahjudele, kaminatele, keristele, küttekateldele jne.
Tegemist on tule- ja happekindla terviklahendusega. Suitsulõõr on valmistatud 100% happekindlast keraamikast, põletatud 1200 kraadi juures. Välismantel on valmistatud kergkruusast ja on armeeritav. Soojusisolatsiooniks on anorgaanilise sideainega kivivill. Komplekti kuuluvad veel keraamilised liite-elemendid ja spetsiaalne tulekindel lõõriliim. Tutvu Rondo Plus hooldusjuhendiga siin!


Tutvuge ka kõikide teiste Schiedeli korstnatega! 

Schiedel – kui tuleohutus on Sulle oluline.