Paslode ja Spit sügiskampaania!

Kuni 2017 aasta lõpuni kehtivad erinevatele Paslode ja Spit impulsstööriistadele soodsad hinnad!

Paslode ja Spit -kvaliteettooted puitu, betooni, terasesse ja kipsplaati kinnitamiseks!


Paslode on tuntuim kaubamärk impulssnaelutite ja gaasiga töötavate naelutite tootjate seas. ITW ja Paslode on arendanud juhtmevabade naelutite tootmist juba üle 25 aasta. Juhtmevaba naelutustehnikat kasutades ei pea muretsema kompressori ega elektrivoolu olemasolu pärast objektil. Saadaval on erinevaid naeluteid eri kasutuskohtadesse. Paslode valikusse kuuluvad ka pneumaatilised naelutid ja kompressorid ning vajalikud tarvikud.

PASLODE JA SPIT KAMPAANIATOOTED:

Ankru-impulsspüstol Paslode PPN50Ci ankrunaelutiga kinnitate nurgad, talakingad ja teised ehituskinnitused kiirelt ja vaevata. Hard’n SafeTM täiskarastatud naelad muudavad töö ohutuks. Valmistatud põhjamaisteks oludeks, töötab suurepäraselt ka kõva pakasega. Naelte pikkused: 35-50mm. Tell nr 014115. Kaal: 4 kg.

Paslode IM90Ci  – Oma klassi tõhusaima naelutiga kinnitate kiirelt terrassid, välisvoodrilauad, katuselaudise ja muud puitkonstruktsioonid isegi -15 kraadise külmaga. Uue liitiumakuga kuni 7500 lasku ühe täislaadimisega! Naelte pikkused 50-90mm. Tell nr 010390. Kaal 3,8 kg.

Spit PULSA 800P+  Juhtmevaba impulssnaeluti sobib suurepäraselt kinnitamiseks betooni ja terasesse. Samuti teraskarkasside, krohvivõrkude, siinide kinnitamiseks, montaažilindi paigaldamiseks ventilatsioonikanalite kanduritele, kaabli- ja torukandurite kinnitamiseks. Naelte pikkused 15-40mm. Tell nr 018342. Kaal 3,8 kg.

 

Kõik Paslode tooteid ja tarvikuid, mida hetkel ei ole laokaubana, on võimalik Puumarketist tellida. Tutvu lähemalt kogu Paslode kaubavalikuga siin ning saatke meile oma päring: 

Kampaania kestab kuni 31.12.2017