Paslode suvekampaania 2020

Osta Paslode impulssnaeluti IM350+ ja saad kuni kaks karpi kuumtsingitud naelu soodushinnaga 75€ karp (tava soodushind 90€). Vaata kampaaniatoodet Paslode IM350+ siit!

Tähelepanu! Naelte erisoodus hind (75€) kehtib vaid juhul, kui osta kampaaniatoode Paslode impulssnaeluti!


IM350+ on legendaarse impulsspüstoli uusim versioon, mida tuntakse üle kogu maailma. Püstoliseeria IM350 viimane mudel, mis on pälvinud professionaalide usalduse juba kolmkümmend aastat. Püstoli kummikattega käepide, teravnurkne kaitsekate ja ühelt poolt teisele pöörduv riputus-/vöökonks muudavad püstoli kasutamise varasemast mugavamaks.

Kuumtsingitud karkassinaelad (sile): läbimõõt 3,1 – pikkus 90mm. Kuumtsingitud karkassinaelade kompekti kuulub 2200 naela ning kaks gaasi

Kampaania kestab: kuni 31. august või kuni kaupa jätkub


Miks valida Paslode naelutid?

Paslode kaubamärki peetakse üheks tuntumaks juhtmevaba naelutustehnika arendajaks maailmas. 50 aastat tagasi valmistas Paslode maailma esimesed pneumaatilised naelutid ja 1986. aastal tutvustati maailmale esimest korda impulsstehnikal töötavaid naeluteid puitkinnituste tarbeks.

Tänaseks on Paslode rohkem kui 25-aastase kogemusega juhtmevaba naelutustehnika innovatiivne arendaja. Need tooted kuuluvad vaieldamatult pneumaatilise- ja impulsstehnika eliidi hulka. Paslode on mõeldud ehitajale, kes peab elektrist sõltumatust oluliseks!

Juhtmevaba naelutustehnikat kasutades ei pea objektil muretsema kompressori ega elektrivoolu olemasolu pärast. Paslode tooted on töökindlad ning valmistatud arvestades raskeid põhjamaiseid olusid. Loe artiklit edasi..


TUTVU KOGU PASLODE KAUBAVALIKUGA SIIN! ning küsi kampaaniapakkumist: