Piknik purjede all

Telli veebist kampaaniakoodiga “puri2” ja võida piknik purjede all!

Paljud Puumarketi kliendid ja sõbrad on juba saanud osa vahvast merereisist hea seltskonna, söögi-joogi ning meretuulte seltsis. Ka Sina võiksid koos meiega seilama tulla! Kui sisestad juuli kuus veebitellimusse sooduskoodi puri2, saad võimaluse osaleda kampaanias, mille auhinnaks on purjetamine ja piknik purjekal LOTTE.

Kampaania tingimused:

  • Kampaaniaperiood: 2-31.juuli. 2018. Võitja loositakse välja 2. augustil
  • Loosikorvi lähevad kõik üle 100 EUR ostuks vormistatud veebitellimused.
  • Kui olete Puumarketi ID-kaardi klient,  siis saate lisaks 10% soodsamale kliendihinnale veel täiendavad 2% soodustust.
  • Veebiklient, kes ei ole Puumarketi kliendiks registreerinud, saab osta veebist 2% tavahinnast soodsamalt.
  • Puri2 kehtib vaid laos olevale kaubale. Sooduskoodi ei saa kasutada tellimustoodete puhul ning sooduskampaanias ja leiunurgas olevatele toodetele.

Kampaaniaperiood 2-31.juuli. 2018. Võitja loositakse välja 2. augustil!


Purjelaev Lotte on suur ja mugav – 13m pikkusel purjekal on purjepinda 111,2 m² ning koos kapteniga mahub pardale kuni 10 inimest. Lisaks televiisor ja soovi korral hea muusika, mis annavad võimaluse tunda end eriti mugavalt.

Sildume Pirital, randuda saame soovi korral linnasadamas, Kakumäe uues sadamas või lennusadamas! Planeerida saame pärastlõunaseid väljasõite. Reisi toimumise aeg 13-19. august, või kokkuleppel. Paneme päevad paika ja teeme ühe meeleoluka väljasõidu Tallinna lahel.

Head loosiõnne ja suveilma soovides,
Teie Puumarket!

NB! Purjekal liigume heleda põhjaga jalanõuga või vajadusel paljajalu.