Võida 100€ Puumarketi kliendikontole!

Sisesta veebitellimusele sooduskood PUU100 ning sinu ostukorvile rakendub lisasoodustus 5% (ei kehti soodus-, lõpumüügi- ning leiunurga toodele). Kõik üle 100€ ostud osalevad loosimises, mille auhinnaks on 100€ Puumarketi kliendikontole.

Loosime välja KOLM VÕITJAT ehk 3 x 100 €


Kampaania tingimused:

Kampaania kestab perioodil 17.06-14.07.2019
Loosimises osalevad vaid sooduskoodi PUU100 kasutanud, ostuks vormistatud veebikeskkonna tellimused, mille summa on vähemalt 100€.

Loosimises osalemiseks peab isik olema registreeritud Puumarketi kliendikaardi klient, omades kas isikukoodi või reg. numbrit.
Võidetud ettemaksusummat võib kasutada osadena eri ostukordadel kuni 2019. aasta lõpuni.

Loosimine toimub 17. juulil. Võitjatega võetakse ühendust e-maili teel.

Kuidas veebikeskkonnast tellida?

Puumarketi veebikeskkonnast tellimuse vormistamine on imelihtne. Esmalt vali välja Sulle sobivad tooted ning lisa need ostukorvi.

Enne päringu esitamist saad ostukorvis muuta toodete koguseid või soovi korral tooted ostukorvist eemaldada. Kui tellitavad tooted vastavad sinu soovile, LISA SOODUSKOODI VÄLJALE puu100 ning vajuta LISA SOODUSKOOD. -5% EI RAKENDU juba sooduses olevatele, lõpumüügi ning leiunurga toodetele!

Seejärel vajutage lingile „Vormistage tellimusˮ

Järgmisena kuvatakse ekraanile kinnitus tellimuse edastamise kohta Puumarketile.

Hiljemalt järgmisel tööpäeval peale tellimuspäringu esitamist võetakse Sinuga ühendust, täpsustatakse ostusoov, kogused, muud soovitud lisateenused ning seejärel alles edastatakse lõplik pakkumine koos tarne- ja maksetingimustega. Tellimuse lõplik hind kujuneb Puumarketi müügitöötaja poolt saadetud pakkumises, sõltuvalt kokkulepetest kliendiga. Usume, et personaalne kontakt kliendiga on vahetum ja kindlaim variant õige ostu sooritamiseks!


Häid oste ja loosiõnne!