Saunum kampaania | raha tagasi garantii!

Raha tagasi garantii!

Kui tunned, et Sinu saunas on leil lühike ja kõrvetav ning pole õhku, mida hingata, siis täienda oma sauna Saunum Base saunakliimaseadmega. Saunum Base’i on paigaldatud nii puuküttel kui ka elektrikerisega saunadesse, aga seda on testitud ka näiteks suitsusaunades, mida annab Saunumi abil
muuta veel paremaks. Saunumi eesmärk on muuta iga saun koduseks spaaks, kus oleks võimalik nautida pikka ja mahedat leili ning erinevaid leilitüüpe.

Meie oleme Saunumi seadmes kindlad. Pakume Sulle väga hea võimaluse soetada Saunum Base -10% soodsama hinnaga ning kui seade Sinu sauna paremaks ei muuda, võid selle meile 30 päeva jooksul tagastada! Kampaania kehtib kuni 31.10.2022. Vaata Saunum tooteid siit.

Vaata lähemalt: https://saunum.com/et/rahatagasi/


Kampaania tingimused:

  • Kuni 31.10.2022 sooritatud Saunum Base sauna sisekliimaseadme ostutehingule kehtib nii soodushind -10% tavapärasest jaehinnast kui ka “30 päeva raha tagasi garantii”.
  • Kui ostetud Saunum Base seade (Toode) Ostjale mingil põhjusel ei sobi, siis on Ostjal võimalus see 30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest müüjale tagastada ja saada 100% raha tagasi.
  • Toote tagastamisega kaasnevad transpordi kulud katab Ostja juhul kui ta valib tagastamiseks Toote kättesaamisest erineva transpordiviisi. Näiteks: kui Ostja sai Toote kätte kauplusest kohapealt, kuid tagastamisel soovib transpordiviisiks kasutada kullerteenust, siis tuleb kullerteenuse eest tasuda Ostjal.
  • Toote tagastamiseks tuleb Ostjal koos kaubaga esitada Toote ostukviitung/arve ja täita vastav avaldus, kinnitades selle kas omakäeliselt või digiallkirjastatult.
  • Müüja kannab raha tagastatud Toote eest tagasi Ostja arveldusarvele 14 päeva jooksul alates tagastamisavalduse tegemise laekumisest.
  • Tagastatav Toode ei tohi olla rikutud ning peab olema Ostja poolt eelnevalt pakendatud originaalpakendisse või originaalpakendiga võrdväärsesse pakendisse selliselt, et Toode ei saaks transpordil vigastada.
  • Kampaania kehtib kuni 31.10.2022.

Hea saun turgutab ja lõõgastab!

Saunaskäik peaks tagama tervisliku lõõgastuse, olgu omaette mediteerides või pere, sõprade ja trennikaaslastega aega veetes. Tegelikult ei naudi aga paljud inimesed sauna kõrvetavat ebaühtlast leili ning hapnikuvaest õhku. Nüüd on olemas lahendus – Saunumi unikaalne tehnoloogia muudab saunaskäigu ühtlaselt mahedaks, mõnusaks ja ergutavaks.

„Me kõik ootame, et saun mõjuks lõõgastavalt ja tervistavalt, aga paljudele inimestele on saunaskäik kannatus – ehkki seda teistele enamasti ei tunnistata. Tulikuum veeaur, mis kõigepealt koguneb lae alla ja kondenseerub siis inimese nahale, on paljudele täiesti talumatu,” räägib Saunumi esindaja Henri Lindal. Loe edasi artiklist.


Tutvuge kõikide Saunum toodetega ning küsige personaalset pakkumist Puumarketist!

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal