Valik Thermory saunamaterjale 25% soodsamalt!

Valik kampaaniatooteid on Puumarketi ladudes kohe saadaval või valmis kiireks tarneks Puumarketi ladudesse Tartu, Tallinna, Pärnu ja Rakvere kauplustes. Muude tellimuste puhul küsi hinnapakkumist müügispetsialistilt või kliendihaldurilt.

Vaata ka teisi soodushinnaga saunatooteid: saunaliistud ning saunauksed.

Kampaania tingimused:

  • Kampaania kehtib 01.06.-31.07.2020;
  • valik kampaaniatooteid on Puumarketi ladudes kohe saadaval, tellimustoodete puhul on tarne kuni 10 päeva;
  • 25% soodustus kehtib lühikestele, alla 1800mm (k.a) 15 x 90 mm STP-profiiliga lepp, haab ja termohaab sauna voodrilaudadele.

THERMORY SAUNAKAMPAANIA PÄRING

Thermory saunakampaania päring - juuni 2020

Kampaanias osalevad Themory sauna voodrilauad:

 

Lepp STP 15×90

Klassikaline ja praktiline saunapuit. Sanglepp ehk must lepp on saunaruumides nõutud viimistlusmaterjal. Puidul on punakas toon ja kena tekstuur. Lepapuit on vastupidav, vetthülgav ning ei lähe kuumaks.

Kampaania kehtib alla 1800mm (k.a) pikkustele.
Vaata kampaaniatooteid siit!

 

Haab, STP 15×90

Hele, kaunis ühtlase tekstuuriga puit. Haab sobib sauna eriti hästi, kuna ei aja vaiku, ei tekita pinde ega lähe kuumaks. Tänu oma ühtlasele tekstuurile ja heledale toonile mõjub ta eriti efektselt kombinatsioonis tumedamate ja dekoratiivsete termotöödeldud materjalidega.

Kampaania kehtib alla 1800mm (k.a) pikkustele.
Vaata kampaaniatooteid siit!

 

Termohaab, STP 15×90

Kaunis ja vastupidav saunamaterjal. Termotöödeldud puit on tavapuidust vastupidavam ja stabiilsem. Lisaks omandab puit töötluse käigus kaunilt pruunika varjundi, mis mõjub ruumis eriti soojalt ja hubaselt.

Kampaania kehtib alla 1800mm (k.a) pikkustele.
Vaata kampaaniatooteid siit!

 


Miks valida termopuidust saunamaterjalid?

Termotöödeldud puit on stabiilne, vastupidav ja kaunis! Thermory saunatoodete sortiment hõlmab termotöödeldud toodete laia valikut. Tänu Thermory tipptasemel tehnoloogiale ja aastate jooksul omandatud oskusteabele suudab Thermory puidu parimad omadused hästi esile tuua.

Termotöötlust võib mõneti võrrelda leiva küpsetamisega. Protsess toimub ahjus ehk termokambris, kus sensorite abil jälgivad arvuti teel töö käiku kogenud spetsialistid. Termotöödeldud puidu omadusi on parendatud vaid kuumuse ja auru abil, mille tulemusel saame keskkonnasõbraliku ja dekoratiivse materjali, mis on tavapuidust märgatavalt vastupidavam ja stabiilsem.

Peale praktiliste eeliste annab termotöötlus puidule ka visuaalselt dünaamilise efekti – puit omandab kaunilt sügava pruunika varjundi. Värvitooni intensiivsus sõltub puiduliigist ning töötlusprotsessi kestusest ja temperatuurist.

Tänu sellele saab soovi korral valida kas heledamaid või tumedamaid viimistlusvarjundeid.


Vaata ka teisi soodushinnaga saunatooteid: sauna voodri- ja lavalauad, sauna liistud ning saunauksed.

Tekst ja pildid: Thermory