VELUX katuseakende sügiskampaania!

Osta VELUX katuseaken ja paigaldustoodete põhipakett* ning tagasi Standard katuseakna pealt 15 €, Standard Plus katuseakna pealt 25€ ja Premium katuseakna pealt 40€!

Kõik Velux katuseaknad on Puumarketist tellitavad! Vaata lähemalt www.velux.ee või tutvu VELUX 2017 aasta tootekataloogiga ning küsi parimat personaalset pakkumist Puumarketist!

Võite alustada ka siit, 


* Põhipakett koosneb järgmistest toodetest: veeplekid, paigalduskrae, veeäravoolurenn, soojustusraam ja aurutõkkekile.

Kampaania tingimused:

  • Kampaania toimub 4. septembrist kuni 31. oktoobrini 2017.
  • Raha tagasi saamiseks võib täita Kampaania registreerimisankeedi VELUX kodulehel või kampaaniakupongi reklaamflaieril, mis on saadaval Puumarketi kauplustes ning edastada see VELUX Eesti OÜ-le postiga (Ülemiste tee 3, 11415 Tallinn). Juurde lisada ostudokumendi koopia.
  • Kampaania reeglitega saate tutvuda VELUX kampaanialehel või helistades VELUX Eesti OÜ klienditeeninduse telefonile 6 217 790.
  • Sooduskupong kehtib vaid koos ostutšekiga.


  • Tutvu artikliga – Mida peaks teadma enne katuseakna ostmist?

    VELUX valmistab katuseaknaid kõikidele hoonetüüpidele ja kõikide otstarvete jaoks!
    Tänu rohkem kui 75-aastasele kogemusele on VELUX katuseaknad suurepärase funktsionaalsuse ja kvaliteediga ning hea hinnaga. Tutvu peamiste eelistega, mis aitavad sul valida õige katuseakna. Pakume teile parima kvaliteediga katuseaknaid, aknakatteid ja akende paigalduseks vajalikke paigaldustooteid.