VELUX katuseakende 2018 sügiskampaania!

Osta VELUX  katuseaken ja paigaldustoodete põhipakett* ja saa tagasi kuni 45€ igalt komplektilt. Raha tagastab VELUX Eesti OÜ.

 

Kõik Velux katuseaknad on Puumarketist tellitavad! Vaata lähemalt www.velux.ee või tutvu VELUX 2018 aasta tootekataloogiga ning küsi parimat personaalset pakkumist Puumarketist! Võite alustada ka siit:


Kampaania periood: 1. september – 31. oktoober 2018.a.

* Paigaldustoodete põhipakett koosneb järgmistest toodetest: veeplekkidest, paigalduskraest, veeäravoolurennist, soojustusraamist ja aurutõkkekilest.

Kampaanias osalemiseks saate oma ostu VELUXi kodulehel kampaania registreerimisankeedis registreerida. Ost peab olema tehtud ajavahemikul 1. september – 31. oktoober. Ostu saab registreerida kuni 15. novembrini 2018.a

Raha tagasi saamiseks täida VELUX kampaania registreerimisankeet. Laadi kindlasti üles ka ostutsheki koopia. VELUX katuseakende müügikampaania ajal makstakse korrektselt registreeritud ostu puhul raha tagasi kuni 10 (kümne) katuseakna ja paigaldustoodete põhipaketi eest ühe eraisiku või ühe juriidilise isiku kohta. Iga ostu saab registreerida ainult ühe korra. Allahindlusele täiendavad soodustused ei laiene.

Lisainfo VELUX Eesti OÜ klienditeeninduse telefonil 621 7790.

LÄHEMALT SAATE KAMPAANIATINGIMUSTEGA TUTVUDA SIIN!


Tutvu artikliga – Mida peaks teadma enne katuseakna ostmist?

VELUX valmistab katuseaknaid kõikidele hoonetüüpidele ja kõikide otstarvete jaoks!
Tänu rohkem kui 75-aastasele kogemusele on VELUX katuseaknad suurepärase funktsionaalsuse ja kvaliteediga ning hea hinnaga. Tutvu peamiste eelistega, mis aitavad sul valida õige katuseakna. Pakume teile parima kvaliteediga katuseaknaid, aknakatteid ja akende paigalduseks vajalikke paigaldustooteid.