VELUX katuseakende 2019 sügiskampaania!

Osta VELUX  katuseaken* rühmiti paigalduse komplektiga ja saa raha tagasi!

  • 2 katuseakna lahendus – 100€

  • 3 või enama katuseakna lahendus – 200€

* Katuseaknad peavad olema ostetud koos rühmiti paigalduse, veeplekkide, paigalduskomplekti BDX ja aurutõkkekilega BBX.

Vaata lähemalt VELUX kodulehelt või tutvu VELUX 2019 aasta tootekataloogiga ning küsi parimat personaalset pakkumist Puumarketist.
Kampaania periood: 2. september – 31. oktoober 2019.a.


Kampaania reeglid

Kampaanias osalemiseks peab klient kampaaniaperioodil ostma ükskõik, millise VELUX Standard Plus või Premium katuseaknad, kombineeritud paigalduseks mõeldud veeplekid, paigaldustoodete komplekti BDX ja BBX aurutõkkekile.

Kampaanias osalemiseks saate oma ostu VELUXi kodulehel kampaania registreerimisankeedis registreerida. Ost peab olema sooritatud kampaaniaperioodil 02. septembrist kuni 31. oktoobrini 2019, kuid ostu saab registeerida kuni 22. novembrini 2019.

Ostu registreerimiseks tuleb laadida VELUX kodulehel olevas ankeedis vastavasse kohta üles ostudokumendi koopia. Ostudokumendil peab olema selgelt näha ostu sooritamise kuupäev, toote koodid ja kogused. Lisainfo VELUX Eesti OÜ klienditeeninduse telefonil 621 77 90.

Tutvu kampaania tingimustega lähemalt siin!


Mida peaks teadma enne katuseakna ostmist?

VELUX valmistab aknaid kõikidele hoonetüüpidele ja kõikide otstarvete jaoks. Põhivalikus on katuseaknad kaldkatustele ning lamekatustele, mida saab juhtida nii käsitsi kui automaatikaga.

Lisaks on tootevalikus rõduaknad, terrassisüsteemid, vertikaalsed aknaelemendid fassaadile, väga hea soojapidavusega aken passiivmajadele ning suitsueemaldusaknad ohutuse tagamiseks. Ruumi jaoks, kuhu katuseakent paigaldada ei saa, soovitame päikesetunnelit. Saadaval on ka spetsiaalsed väljapääsuaknad ja katuseluugid nii eluruumidesse kui soojustamata pööningutele.

Kuhu katuseaken paigaldatakse?

Kõigil, kel katuseakna paigaldamise plaan, peaks esmalt selgeks tegema järgmised teemad – millisesse ruumi katuseaken pannakse? Kui suur see ruum on? Kuidas paikneb maja ilmakaarte suhtes? Kas aknast avaneb ilus vaade? Kas maja asub mürarikkas piirkonnas?

Veel tuleb mõelda sellele, kas tahetakse ennekõike mugavust või kas ehk asuvad aknad nii kõrgel, et käsitsi avada-sulgeda ei ulatagi. Sellisel juhul soovitame me puldiga juhtimist – kas siis elektrilist või päikeseenergial baseeruvat. Loe artiklit edasi


Kõik Velux katuseaknad on Puumarketist tellitavad!
Vaata lähemalt www.velux.ee või tutvu VELUX 2019 aasta tootekataloogiga ning küsi parimat personaalset pakkumist Puumarketist!