Viimistletud välisvoodrilaudade KAMPAANIA Puumarketis!

Oled värskendamas kodu üldilmet või viimistled maja välisfassaadi? Siis on aeg tulla Puumarketisse, sest meilt on võimalik tellida juba tööstuslikult viimistletud välisvoodrilaudad, mille värvigamma on piiritu!

Hea uudisena on septembris tööstuslikult viimistletud välisvoodrilauad ka kampaaniahinnaga alates 1.20 €/jm!


Kampaania tingimused:

  • Kampaania kestab 01.08 kuni 30.09.2020;
  • näitena: toode UYV18x95 (1x krunt + 1 kiht katvat värvi) = alates 1.20€/jm;
  • Leia endale sobiv välisvoodrilaud höövelmaterjalide kategooriast, tutvu värvitoonide valikuga TEKNOS kodulehel ning saada kampaania hinnapäring Puumarketi projektimüüki. Teeme Teile parima pakkumise!
  • tähelepanu! Tööstuslikult viimistletud välisvoodri miinimumtellimus on 100 m² ühe tooni kohta.

Miks soovitame valida juba tööstuslikult viimistletud välisvoodrilauad

  • soodne
  • kvaliteetne ja vastupidav lõpptulemus
  • suur valik tooteid ja värve
  • tarneaeg üldjuhul kuni 14 päeva

Tööstuslikult värvitud voodrilaua tootmine toimub siseruumides, kus on loodud selleks vajalik tolmuvaba, ühtlase temperatuuriga ja õhuniiskusega keskkond.

Viimistlusvahendid kantakse pinnale tootja poolt ette antud juhiste järgi ja ettenähtud kihipaksustega ning selleks kasutatakse värvitootjate poolt heaks kiidetud pinnaviimistluse süsteeme. Sellega tagatakse kvaliteetne ja vastupidav lõpptulemus.

Ka hinna poolest on tööstuslikult värvitud välisvoodrilaud odavam isetehtust, sest tootjatele kehtivad professionaalsete värvide hinnad on tänu suurtele ostukogustele oluliselt odavamad käsimüügi hindadest. Samuti on tööjõukulu ühiku kohta tänu efektiivsele ja mehhaniseeritud tootmisele oluliselt madalam.

Miinuseks võib kindlasti lugeda tööstuslikult värvitava optimaalse koguse. Tööstuslikul värvimisel on majanduslikult mõistlik kogus nii värvitoonimise kui masinate häälestamise mõistes ca 50 – 100 ruutmeetrit värvimist ühe tooniga.

Alla selle koguse on tööstuslik värvimine tootja jaoks ressursimahukam ning seetõttu ka hind kallim. Kuna tarneajad tööstuslikul värvimisel on enamasti kuni 14 päeva, siis ei ole see võrreldes isetegemisega suureks miinuseks.


 

Tutvu välisvoodrilaudadega ning küsi pakkumist läbi alloleva kontaktivormi või kirjuta lähima Puumarketi osakonna kliendihaldurile – teeme Teile parima pakkumise!

Välisvoodrikampaania Puumarketis

Välisvoodrikampaania päring