PUUMARKET 24

Kampaaniatoode Inspiratsiooniks Uudised Videod

Tere!

Sügis on juba esimeste öökülmadega kätte jõudnud ja kõik me mõtleme juba soojadele riietele ning tubasele soojusele. Sellega seoses tasub üle vaadata oma küttevarud. Puumarket pakub oma kaubavalikus juba mitmeid aastaid hea hinnaga puitbriketti ja kütte-graanuleid. Oktoobris ja novembris leiate veel meie esindustest lisaks küttele väga hea hinnaga saunalaudu.

Uudistootena vaadake kindlasti üle sauna mosaiik voodrilaud, mille mustrit annab sättida kliendile sobilikul viisil. Head nokitsemist!

Toomas Pärtel
Juhatuse liige

KÜTE

Jahedad sügisõhtud on kohal ning kodu vajab aina enam soojust. Pole paremat, kui pimedat ja külma trotsida sooja kaminatule ääres. Tule tutvu meie poodides kuumade pakkumishindadega.
Tutvu lähemalt »

SAUNAD

Eestlane on saunarahvas! Vanarahva tarkuski ütleb: Kus saun, seal eestlane. Sest saunaskäik parandab meeleolu, aitab vabaneda pingetest ja leevendada stressi ning mis põhiline, saun toob magusa une. Tutvu meie soodustoodetega!
Tutvu lähemalt »

UUDISTOOTED

Voodrilaud, mosaiik

Tutvu lähemalt »

SOODUSTOOTED

Liimpuittalad ja postid

Tutvu lähemalt »

Toonitud õli puidule

Tutvu lähemalt »

Saunapink

Tutvu lähemalt »

Sauna voodrilaud, lepp

Tutvu lähemalt »

Saunauks

Tutvu lähemalt »

Küttegraanul

Tutvu lähemalt »

Puitbrikett

Tutvu lähemalt »

Saematerjal

Tutvu lähemalt »

INSPIRATSIOONIKS

Isetegemine tundub tavaliselt tohutu nikerdamise ja aega nõudva ettevõtmisena, kuid me tõestame sulle, et see ei pea üldse nii olema.

Siit leiad ägedaid ja lihtsalt teostatavaid “tee ise” projekte koduseks nokitsemiseks. Hoia silm peal Puumarketi pidevalt täieneval Pinteresti kontol.

HUVITAVAT LUGEMIST

Pakume igas uudikirjas lugemiseks puiduvaldkonda kajastavaid huvitavaid, teaduslikke ja ehitusteemalisi artikleid. Püüame Teieni tuua ka teisi ehitusvaldkonda puudutavaid päevakajalisi teemasid.

Huvipakkuvad artiklid

Uudista SIIT ka meie koostööpartneri laia valikut saunamaterjalide osas!