Miks on kasulik liituda Puumarketi püsikliendiprogrammiga?


Meil on valikut!

Puumarket on kõige laiema puitmaterjalide sortimendiga ehituskaupluste kett Eestis. Pakume oma klientidele võimalust hankida kogu ehitusmaterjal ühest kohast. Täiendame samuti pidevalt üldehitusmaterjalide ning siseviimistlusmaterjalide valikut nii kauplustes, veebikeskkonnas kui projektimüügis.

Puumarketi klientidel on kliendisoodustuse saamiseks ja püsikliendiks registreerumiseks kaks võimalust:

Olenemata sellest, kas kliendina eelistatad tulla kauplusesse  või kasutada oma tellimuse koostamiseks e-tellimiskeskkonda, kehtib registreerunud püsiklientidele 10% soodustust* laotoodete tavahinnast.

Kliki siia ja loe lähemalt, kuidas toimub ID-kaardi põhine isiku tuvastamine ja ID-kliendikaardi kliendiks vormistamine.


*10% soodustus kehtib vaid tavahinnaga toodetele. Soodustus ei kehti sooduspakkumises olevatele kaupadele, eritellimustoodete, laolõpumüügitootetele ja teenustele.

Kui soovid olla kursis värskemate tooteuudistega ja Puumarketis toimuvaga, siis leiad palju huvitavat lugemist meie igakuisest uudiskirjast! Kui sa ei ole veel uudiskirja tellija, siis liitu juba täna. Uudiskirjast saad igal ajal ka loobuda.