Põrandalaud mänd AB HLL 28x146x6000mmКод товара: 100427

5.00 JM / 30.00 TK

Размещая товар в заказе, мы сделаем вам ценовое предложение.

JM

Puumarket предлагает своим клиентам возможность оплаты товара в рассрочку через услугу LHV или Inbank или же частями через Indivy.

Размеры (PAKK)
112 × 146 × 6000 mm
Покрывающая ширина
135mm
Вид древесины
Cосна
Качество
AB
Профиль
HLL
Обработка
Тонкоструганный
Единиц в пачке
4шт.
  • Materjali kulu: 7,36 jm / m² (jooksvat meetrit ruutmeetri kohta)
  • Käitlemine: puit on profileeritud, puidukaitsevahendiga viimistlemata ning pakendatud termokahanevasse kilesse

Põrandalaud on valmistatud hoolikalt sorteeritud erikuivast kuusepuidust. Toode sobib kasutamiseks vaid siseruumides. NB! Hilisema kokku kuivamise ohu vähendamiseks on oluline, et laudade niiskuse tase vastaks ruumi õhu suhtelisele niiskusele paigaldamise ajal. Seepärast on enne paigaldamist oluline, et põrandalaud saaks vähemalt kaks nädalat enne paigaldamist samas ruumis stabiliseeruda.

Kvaliteedikirjeldus:
Kuna need tooted on saetud kuusepalgi südamest, siis reeglina on oksakohad väikesed ja jäävad alla standardis lubatud väärtusele – kuni pool laua laiusest. Eraldi on piiratud mädaoksad, mida on lubatud kuni 3-4 tk kogu laua pikkuse kohta. Kõik oksaaukudega lauad prakeeritakse tootmise käigus, aga kuna neid võib tekkida ka hilisema käitluse käigus, siis vähesel määral on nende esinemine võimalik. Samuti võib esineda servaokste vähest kildumist. Kitsad ühepoolsed kuivamislõhed tootes on vähesel määral lubatud, lubatud ei ole üle serva ulatuvad, lauda läbivad ja aastaringe mööda jooksvad lõhed. Otsalõhed on lubatud pikkusega kuni ühekordne laua laius. Vaigupesi aktsepteeritakse põrandalaua AB kvaliteedis vähesel määral ja piiratud koguses, sissekasvanud koort esiküljel ei lubata. Värvimuutus, mäda ja puidukahjurite kahjustused ei ole lubatud. Esiküljel on lubatud kuni 10% hööveldamata pinda, puusüü esiküljel ei ole lubatud.

Kõik defektid, mis ei jää toote nähtavale osale peale installatsiooni ja mis ei sega normaalset installatsiooni, on lubatud. Juba installeeritud toote kohta pretensioone ei arvestada.

Отображается фактическая доступность, которая может постоянно меняться.

Товары по распродаже и товары со скидкой доступны только в том отделе, в котором указан фактический запас товара. Доставка этих продуктов в другие отделы осуществляется за дополнительную плату.

Männiku
Предзаказ
Mustamäe
Предзаказ
Pärnu
Предзаказ
Rakvere
42 JM
Tartu
Предзаказ
Условия доставки
küsige tarneinfot kliendihaldurilt


    ЗАПРОСИТЬ ИНФОРМАЦИЮ

Оплачивать заказ сразу не нужно. После оформления заказа с вами свяжется менеджер по работе с клиентами Puumarket и сделает ценовое предложение с указанием сроков доставки и, при необходимости, транспортной информации.

    ОПЛАТА

При оформлении заказа онлайн можно оплатить покупку заранее на основании счета-фактуры. Платежная информация будет отправлена вам с предложением.

Кроме того, в отделе продаж можно расплачиваться платежной картой или наличными.

Посмотрите дополнительную информацию

    TRANSPORT
Puumarket желает сделать оформление заказа и доставку товаров максимально удобной:
  • Для доставки крупногабаритного товара (например, камни для мостовой, строительные блоки, деревянные балки и т.п.) Puumarket предлагает заказывать транспорт с разгрузкой.
  • При доставке малогабаритного товара есть возможность использовать доставку курьером.
  • Также в Puumarket есть возможность арендовать прицепы. С условиями аренды можете ознакомиться здесь.

Сопутствующие товары

Wood Construction
Сверху