Цена 19,00 €/TK

Код товара 110955
Cрок доставки 2-5 tööpäeva 

BC kvaliteediga paigaldusvalmis, soonestatud ja poolsulundatud kuusevineerist valmistatud plaadid, mis sobivad eelkõige siseseinade ja lagede katmiseks. Kasutatakse ka mööbli tagaseinaks ning maja välisvooderduseks.

Paneelide pind on lihvitud ning seda ei ole vaja tingimata töödelda. Soovi korral võib plaate töödelda tavaliste puukaitseainetega.

Plaate kasutatakse nii uusehitistel kui ka hoonete renoveerimisel. Näiteks võib tooteid paigalda suvilasse, niiskusrohkesse garaaži ja sauna, samuti põllumajandusliku otstarbega hoonetesse. Välisvooderdusel peab plaat olema paksem, alla 10 sentimeetri paksust pole seal soovitatav kasutada.

Siseruumides kasutatakse vineerpaneele nagu laudu. Paigaldusvalmis paneeli saab seina kinnitada kerge vaevaga ja sellega saab hakkama ehitusest minimaalselt teadev inimene. Otse seinakarkassile või vana seina- või laepinna peale kinnitamisel kasutatakse naelu, kruvisid või liimi, ääred kaetakse hiljem puitliistuga.

Enne paigaldamist ja pinnatöötlust peab plaatidel laskma kohaneda kasutuspaiga niiskustasemega. Samuti on soovitatav jälgida vineeri niiskuspaisumist. Sauna vooderdamisel tuleb plaatide taha jätta tuulutuspragu.

Kinnitamiseks sobiva naela ja kruvi soovitatav pikkus on kuni kolm korda pikem plaadi paksusest. Parimad on kuumtsingitud, vask- ja messingnaelad. Soovitatav naelte vahe plaadi äärtes on 150 mm, keskel 300 mm. Liimimisel tuleb sättida plaatide alus tasaseks, et ei tekiks kumerusi ja plaat ei puruneks. Kõige parem aluspind on plaat, betoon või tasandatud tellis.

ТРАНСПОРТ
Puumarket желает сделать оформление заказа и доставку товаров максимально удобной:
  • При доставке малогабаритного товара есть возможность использовать доставку курьером по цене от 5 евро.
  • Для доставки крупногабаритного товара (например, камни для мостовой, строительные блоки, деревянные балки и т.п.) Puumarket предлагает заказывать транспорт с разгрузкой
  • Также в Puumarket есть возможность арендовать прицепы. С условиями аренды можете ознакомиться здесь.

КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ
  • добавьте желаемые товары из каталога товаров в корзину, при этом обязательно проверьте наличие товаров в подходящем Вам отделе продаж Puumarket
  • выберите, заберёте ли товар лично или закажете транспорт
  • заполните необходимые расчётные данные и выберите подходящий Вам отдел продаж, куда желаете направить заказ
  • до окончательного оформления заказа Вы можете изменить количество товара, добавленного в корзину, или же совсем удалить товар из корзины
  • если товары в корзине, расчётные данные, доставка товара и отдел продаж выбраны с соответствии с Вашими пожеланиями, то нажмите на ссылку „Подтвердить заказˮ
  • далее на экране появится подтверждение о получении заказа Puumarket’ом

ОПЛАТА
При оформлении заказа в интернет-магазине есть возможность заплатить за товар заранее на основании счёта, который высылается Вам после подтверждения заказа, или же сделать оплату на месте в отделе продаж карточкой или же наличными.