Teenused

Puumarketil on kogemusi ehitusmaterjalide turul juba enam kui 25 aastat. Selle aja jooksul oleme kasvanud suurimaks puitmaterjalide valikut pakkuvaks ehitusmaterjalide müügiettevõtteks ja tugevaks partneriks ehitusala tegijatele. Lai müügivõrgustik ning kohapealsed laovarud võimaldavad ka ajakriitilisemates olukordades pakkuda klientidele kiireid lahendusi.

Selleks, et olla oma valdkonna parim pakkuja, peab müüma kvaliteetset kaupa. Kõige laiem ehituspuiduvalik on üks Puumarketi olulisemaid lubadusi. Selle nimel, et klient leiaks kõik ehituseks vajaliku ja sobiva Puumarketist, tehakse igapäevaselt tööd kaubavaliku täiendamisega.


Projektimüük – paindlikud lahendused!

Soovime olla oma klientidele tugev projektimüügipartner. Kui enamasti pakuvad ehitusmaterjalide müüjad konsultatsiooni vaid äriklientidele, siis Puumarketi soov on personaalse nõustamise kaudu astuda samm lähemale ka erakliendile. Ärikliendiga sarnaselt on ka erakliendile oluline personaalne nõustamine ning kiired ja konkurentsivõimelised pakkumised vastavalt projektile. Meie eesmärk on, et kliendid tunneksid Puumarketiga koostööd tehes, et nende vajadusi mõistetakse ning kõik pöördumised saavad alati kiire ja asjatundliku vastuse. Vaata edasi siit.


Ärikliendile – lepingulisele krediidikliendile

Puumarketi krediidikliendina on teil mitmeid eeliseid – kokkuleppehinnad vastavalt ostumahule, personaalne kliendihaldur, tasuta konsultatsioonid ja koolitusprogramm Puumarketis pakutavatest toodetest ning töövõtetest, kompaktsed tootekaustad Puumarketis pakutavate tootetutvustustega ning palju muud. Samuti pakub Puumarket mugavat LHV järelmaksu, millega saate kauba või teenuse eest tasuda osadena. Järelmaks teeb ostmise mugavaks!


Mugav transporditeenus

Ehitusmaterjalide objektile toimetamiseks pakub Puumarket koostöös partneritega transporditeenust. Samuti on võimalus tellida kaup kohale kullerteenusega. Vajalik materjal vajalikus koguses vajalikul ajal vajalikus kohas parima hinnaga. See on meie jaoks oluline!


Kastihaagise renditeenus

Selleks, et Puumarketi klientidele ehitusmaterjalide hankimine veelgi mugavamaks muuta, lisasime oma teenuste valikusse ka haagise renditeenuse. Alates juunist 2018 on rendihaagised saadaval kõigis Puumarketi osakondades.


Järkamisteenus

Puumarketi Männiku osakonna järkamisliiniga on võimalik lõigata 13,5 meetriseid liimpuittalasid täpsesse pikkusmõõtu. Saag tagab puhta lõike, täpse mõõdu ning kiire teenuse. Liimpuittalade pikkusmõõtu järkamine on liimpuittala ostnud kliendile tasuta! Loe edasi.