Ahjusegu Uninaks 25kgTootekood: 108036

9.50 KOTT / 0.38 KG

"Tellitav" märgistusega tooted ei ole laos.

KOTT

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Uninaks

PÕLETATUD TELLISTEST PUUKÜTTEGA TULEKOLLETE, LÕÕRIDE,  AHJUDE  JA  KAMINATE LADUMISEKS OMADUSED Hea plastilisusega, halli tooniga, kuumakindlate lisanditega  kvaliteetne pottsepasegu. KOOSTIS Peeneteraline kvartsliiv (maksimaalne tera 0,8 mm), savipulber, kuumakindlad sideained. KASUTAMINE Puuküttega tulekollete, kaminate, ahjude, lõõride ladumiseks. Ahjupottide paigaldamiseks. Kasutatakse ruumisisestel pottsepatöödel. ETTEVALMISTUSED TÖÖKS Vajalik kogus segupulbrit kallata segistisse või segamisnõusse. Lisada vett 24 – 26%. (6-6,5 l 25 kg koti või 1,2 – 1,3 liitrit  vett  5 kg karbi kohta ) Segada hoolikalt mehhaaniliselt või käsitsi kuni segu täieliku märgumiseni. Lasta segul seista 10-15 min. ja segada kergelt uuesti. NÕUANDED POTTSEPATÖÖDEKS Põletatud telliste ladumisel on segukihi paksus normaalselt 8 – 10 mm. Laotud telliste vuuke on hea tihendada vuukrauaga. Eritooniliste vuukide saamiseks jätta ladumisel umbes 10 mm sügavune vuuk, mida hiljem saab täita vajalikus toonis UNINAKS müüriseguga. Valminud ahjude, kaminate kütmist alustada ettevaatlikult, väikese leegiga. PIIRANGUD Ahjuseguga töötamisel  peab olema kivi, segu  ja õhu temperatuur üle +1 oC. Kivistumata valmissegu ja värskelt laotud ahi või kamin ei tohi külmuda. Vältida segu sattumist silma ja  hingamisteedesse. SÄILITAMINE Kottides ahjusegu  pulber hoida kuivas ruumis. Segupulbri säilimisaeg normaaltingimustes on 12 kuud. KULUNORM 25 kg kotist jätkub 25-30 keskmise suurusega tellise ladumiseks. Ahjupottide paigaldusel sõltub segukulu poti suurusest ja kujust.

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Lõpumüügi- ja soodustooted on saadaval vaid osakonnast, kus on näidatud toote reaalne laoseis. Nende toodete teistesse osakondadesse transportimine toimub eraldi tasu eest.

Männiku
Tellitav
Mustamäe
Tellitav
Pärnu
Tellitav
Rakvere
Tellitav
Tartu
Tellitav
Tarne
2-5 tööpäeva


     TELLIMISINFO

Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast tellimuse esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.

    MAKSMINE

Läbi veebi tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.

Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

Vaata lisainfot

     TRANSPORT

Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.

Seotud tooted

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal