Akrüülkrohv Kreisel Acrytynk 010 vaoline 3,0mmTootekood: 103442

32.00 TK

"Tellitav" märgistusega tooted ei ole laos.

TK

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Kreisel

Akrüülkrohv

Kasutusvalmis dekoratiivkrohv (teraline Kornputzi või vaoline Reibeputzi struktuur) kõikide kõvade ja siledate sise – ja välispindade katmiseks. Krohv on vastupidav atmosfääri mõjule ja külmale, haakub hästi aluspinnaga. Krohvi võimalikud fraktsioonid on 1,5mm, 2,0mm ja 3,0mm. Krohv on naturaalset valget värvi, vastavalt tellimusele toonitakse seda pigmentpastade ja pigmentidega. Ärge kasutage akrüülkrohvi, kui seinad on soojustatud kõvade mineraalvilla plaatidega. Ärge kasutage akrüülkrohvi märgadel seintel, kuhu niiskus sageli koguneb (nt. värskel poorbetoonil).

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Lõpumüügi- ja soodustooted on saadaval vaid osakonnast, kus on näidatud toote reaalne laoseis. Nende toodete teistesse osakondadesse transportimine toimub eraldi tasu eest.

Männiku
Tellitav
Mustamäe
Tellitav
Pärnu
Tellitav
Rakvere
Tellitav
Tartu
Tellitav
Tarne
5-15 tööpäeva


     TELLIMISINFO

Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast tellimuse esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.

    MAKSMINE

Läbi veebi tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.

Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

Vaata lisainfot

     TRANSPORT

Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.
Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal