Hüdroisolatsioonisegu 810 (25kg)Tootekood: 102903

12.25 KOTT / 0.49 KG

Esitades tooted tellimusse teeme teile hinnapakkumise.

KOTT

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Kreisel

Hüdroisolatsioonisegu

Sobib kasutamiseks kõikides kõrgema niiskusesisaldusega ruumides (saunad, dušikabiinid, jm) sise ja välibasseinide ning veemahutite tihendamisel, keldrite ja vundamendiseinte hüdroisolatsiooniks väljaspoolt. Tugevdatult klaaskiust armeerimisvõrguga, võib kasutada rõdude ja terasside hüdroisolatsiooniks. Sobib mitte üle 0,4 mm pragudega mineraalsete pindade tihendamiseks. Aluspinnad, mida selle seguga võib katta: tavalised betoonid, keraamilised silikaat, kerg ja gaasbetoonmüüritised, valatud betoonpõrandad, tsement ja tsement-lubikrohvid. Sobib hüdroisolatsiooniks ehitise hoone sokli soojussüsteemis: liimides EPS, XPS-R plaate mineraalsele alusele ja paigaldades segukihti armeerimisvõrgu.

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Lõpumüügi- ja soodustooted on saadaval vaid osakonnast, kus on näidatud toote reaalne laoseis. Nende toodete teistesse osakondadesse transportimine toimub eraldi tasu eest.

Männiku
Tellitav
Mustamäe
Tellitav
Pärnu
10 KOTT
Rakvere
Tellitav
Tartu
Tellitav
Tarne
5-15 tööpäeva


     TELLIMISINFO

Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast tellimuse esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.

    MAKSMINE

Läbi veebi tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.

Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

Vaata lisainfot

     TRANSPORT

Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.
Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal