Kipspahtel Kreisel Extra 601 valge(20kg)Tootekood: 103258

9.40 KOTT / 0.47 KG

"Tellitav" märgistusega tooted ei ole laos.

KOTT

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Kreisel
Pakis
20tk
Kaubamärk
Kreisel

Sobib kasutamiseks lõppviimistlusel dekoratiivse või remondiseguna. ideaalselt tasandab seinad ja laed enne värvimist. Võib kasutada aukude, pragude, mõrade täitmiseks. Nakkub hästi aluspinnaga, kergesti tasandatav ja lihvitav. Kivistudes ei tõmbu kokku. Ette nähtud seinte ja lagede tasandamiseks ruumides, kus suhteline õhuniiskus töö ajal ei ületa 70%. Kasutatav järgmiste aluspindade puhul: betoon, tsement, tsement- lubi, kipskrohv, kipskartong plaat jms. Mitte kasutada metallist, klaasist plastikust ja deformeeruvate aluspindade korral, samuti juhul, kui aluspinnad on värvitud kriit või lubivärviga.

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Lõpumüügi- ja soodustooted on saadaval vaid osakonnast, kus on näidatud toote reaalne laoseis. Nende toodete teistesse osakondadesse transportimine toimub eraldi tasu eest.

Männiku
Tellitav
Mustamäe
Tellitav
Pärnu
Tellitav
Rakvere
Tellitav
Tartu
Tellitav
Tarne
5-15 tööpäeva


     TELLIMISINFO

Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast tellimuse esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.

    MAKSMINE

Läbi veebi tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.

Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

Vaata lisainfot

     TRANSPORT

Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.
Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal