Kivikatused BendersTootekood: 108846

0.00 TK

"Tellitav" märgistusega tooted ei ole laos.

Puumarket pakub koostöös LHV, Inbank või Indivy järelmaksuga oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena.

Benders
Kaubamärk
Benders

Kõik Benders kivikatused on Puumarketist tellitavad – või lisage toode ostukorvi ning saatke päring tellimuse vormil. Katusekivid on rohkem kui vaid kaitse tuule, lume ja vihma eest. Need ka täiustavad teie kodu, parandavad üldilmet ja moodustavad viienda fassaadi. Bendersi müüdavaimaid savikive on saada kolme erineva profiiliga – traditsiooniline laineline, kahelaineline ja lame katusekivi. Millist valida, on maitseasi ja suuresti tingitud maja üldilmest. Benders on tegutsenud atraktiivsete vastupidavate katuste valdkonnas juba üle 50 aasta ja on nüüd betoonkatuste turuliider Rootsis. Hõlmates kõike klassikalisest moodsani võime pakkuda mitmeid variante, mis laiendavad teie valikut katusekatte üle otsustamisel. Palema, Exklusiv, Mecklenburger ja Carisma (erinevad profiilid meie betoonkivide hulgas) on kõik väljapaistvad.

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Männiku
Tellitav
Mustamäe
Tellitav
Pärnu
Tellitav
Rakvere
Tellitav
Tartu
Tellitav
Tarnetingimused
küsige tarneinfot kliendihaldurilt

    KUIDAS TELLIDA

  • lisage soovitud tooted ostukorvi, sealjuures kontrollige kindlasti toote saadavust teile sobivas müügiosakonnas
  • valige, kas tulete tellimusele ise järele või soovite transporti
  • täitke vajalikud arvelduse andmed ning valige sobiv müügiosakond, kuhu tellimuse suunate
  • kui ostukorvis olevad tooted, arvelduse andmed, transport ning müügiosakond vastavad teie soovile, vajutage lingile „Esita tellimusˮ
  • järgmisena kuvatakse ekraanile kinnitus tellimuse edastamise kohta Puumarketile
NB! Tellimuse esitamine ei eelda kohest tasumist. Kliendihaldur saadab teile pakkumise, mille eest saate tasuda ülekandega või kohapeal maksekaardiga või sularahas.

    MAKSMINE
Läbi veebilehe tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel, mis saadetakse teile peale tellimuse kinnitamist, või müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

    TRANSPORT
Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • suurematele kaupadele (näitks tänavakivid, plokid, pikemad puittooted ja muud rasked tooted) pakub Puumarket tõstega transporti.
  • võimalik on tellida kullerteenust.
  • lisaks saab Puumarketi müügiosakondades rentida haagist. Haagise renditingimustega saate tutvuda siin.

Seotud tooted

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal