Krunt sügavimenduv Kreisel W301 5LTootekood: 103457

12.65 TK

"Tellitav" märgistusega tooted ei ole laos.

TK

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Kreisel

Sügavimenduv krunt

GRUNTOLIT-W 301 kasutatakse sise ja välistöödel, betoon, gaasbetoon, tellis, kips, krohv ja muude pindade kruntimiseks enne värvimist, liimimist, krohvimist ja teisi viimistlustöid. Tungib sügavale töödeldavasse pinda, kleepides pudenevad, mitteküllaldaselt seotud osakesed, muudab pinna vastupidavamaks mehhaanilistele mõjutustele. Töödeldud pinnale moodustub polümeerkile, mis parandab suuresti nakkuvust värviga, krohvikihiga, liimiga. Selle krundiga töödeldud pinnad muutuvad vastupidavamaks niiskuse toimele, kuid jäävad läbitavaks veeaurule, st. jäävad hingavaks.

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Männiku
Tellitav
Mustamäe
Tellitav
Pärnu
Tellitav
Rakvere
Tellitav
Tartu
Tellitav
Tarnetingimused
5-15 tööpäeva


     TELLIMISINFO

Esitades tellimuse kodulehe või e-posti kaudu võib lõplik hind kujuneda teile veebis näidatud hinnast soodsamaks.

Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast tellimuse esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.

    MAKSMINE

Läbi veebi tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.

Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

     TRANSPORT

Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.
Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal