Mööblinurgik 27x27x31x1,0Tootekood: 105982

1.00 TK

Esitades tooted tellimusse teeme teile hinnapakkumise.

TK

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Arras

Nurgikud on valmistatud kuumtsingitud terasest paksusega 1mm. Nurgikul on paigaldamiseks avad läbimööduga 4mm, mis sobivad nurgiku kinnitamiseks 4mm kruvidega.

Fersengitud ava serv tagab, et kruvipea jääb paigaldamisel nurgiku pinnaga ühetasane. Antud nurgikuid on võimalik saada ka erinevates värvitoonides, pulbervärviga kaetuna. Nurgikute kasutus: sobivad erinevate puit/puit tüüpi kinnituste- ja konstruktsioonide koostamiseks. Mööblinurgikuid saab kasutada mööbli koostamisel ja paigaldamisel.

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Lõpumüügi- ja soodustooted on saadaval vaid osakonnast, kus on näidatud toote reaalne laoseis. Nende toodete teistesse osakondadesse transportimine toimub eraldi tasu eest.

Männiku
340 TK
Mustamäe
Tellitav
Pärnu
Tellitav
Rakvere
Tellitav
Tartu
182 TK
Tarne
2-5 tööpäeva


     TELLIMISINFO

Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast tellimuse esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.

    MAKSMINE

Läbi veebi tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.

Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

Vaata lisainfot

     TRANSPORT

Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.

Seotud tooted

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal