Moodulkorstnad FiboTootekood: 109197

"Tellitav" märgistusega tooted ei ole laos.

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Fibo

Kõik FIBO moodulkorstnad on Puumarketist tellitavad! Tutvu tootevalikuga ning  või lisage toode ostukorvi ning saatke päring tellimuse vormil.


Euroopas on FIBO-tüüpi korstnaid toodetud ja paigaldatud üle 30 aasta LECA kaubamärgi all. Korstna ülesanne on suitsugaaside kiire ja efektiivne välja juhtimine küttekoldest. Kaasaegselt korstnalt nõutakse lisaks vastupidavust nii kõrgetele temperatuuridele (nt. tahmapõlengud) kui ka sedavõrd madalatele, et tekib kondenseerumine – seega peab korsten olema tule- ja happekindel. Lubamatud on läbivad vuugid, suitsulõõr peab olema soojalekete vältimiseks isoleeritud ning saama vabalt paisuda. Tuleohutuse ja parema tõmbe seisukohast on parim mitmekihiline korsten. Heaks näitajaks on ka lõõri ühtlaselt sile sisepind, mis tagab suitsugaaside vaba ja takistamatu liikumise ning vähese tahma ja pigi ladestumise. Fibo 160 Multi on kolmekihiline korsten, mille siselõõriks on 160 mm siseläbimõõduga šamott-toru. Korsten sobib saunakeristele, väiksematele kaminatele, pliitidele jt tahke kütusega köetavatele küttekehadele. Lihtne ja kiire paigaldus. Tule- ja happekindel 3-kihiline süsteem (šamott-lõõr, kivivill, kergkruusbetoonist mantelplokk). Temperatuuri kõikumisi taluv tahmapõlengukindel šamottlõõr. Kerge korstnakonstruktsioon, mis ei vaja spetsiaalset vundamenti. Minimaalne tuleohutuskaugus põlevatest konstruktsioonidest (20 mm). Temperatuuriklass T600. Tulekindel, testitud ja CE-märgistusega. Välismõõdud (laius x pikkus): 360 x 360mm Lõõri siseläbimõõt: 160 mm Korstna kaal (1jm): 95 kg Müürisegu kulu (1jm): ca 10 kg Korstnamärgistus: T 600 N1 D 3 G 20 Ohutuskaugus: 20mm (soojustuse paksus kuni 350 mm) ning 50mm (soojustuse paksus 350-600 mm)


Fibo 200 Basic on kolmekihiline korsten, mille siselõõriks on 200 mm siseläbimõõduga šamott-toru. Korsten sobib kaminatele, ahjudele, pliitidele, puidukateldele jt tahke kütusega köetavatele küttekehadele. Lihtne ja kiire paigaldus. Tule- ja happekindel 3-kihiline süsteem (šamott-lõõr, kivivill, kergkruusbetoonist mantelplokk). Temperatuuri kõikumisi taluv tahmapõlengukindel šamottlõõr. Kerge korstnakonstruktsioon, mis ei vaja spetsiaalset vundamenti. Minimaalne tuleohutuskaugus põlevatest konstruktsioonidest (20 mm). Temperatuuriklass T600. Tulekindel, testitud ja CE-märgistusega. Välismõõdud (laius x pikkus): 400 x 400mm Lõõri siseläbimõõt: 200 mm Korstna kaal (1jm): 110 kg Müürisegu kulu (1jm): ca 12 kg Korstnamärgistus: T 600 N1 D 3 G 20 Ohutuskaugus: 20mm (soojustuse paksus kuni 350 mm) ning 50mm (soojustuse paksus 350-600 mm)


Fibo 160+200 Tandem on kolmekihiline, kahe lõõriga korsten, mille mõlemasse lõõri saab ühendada tahkekütte kolded. Lihtne ja kiire paigaldus. Tule- ja happekindel 3-kihiline süsteem (šamott-lõõr, kivivill, kergkruusbetoonist mantelplokk). Temperatuuri kõikumisi taluv tahmapõlengukindel šamottlõõr. Kerge korstnakonstruktsioon, mis ei vaja spetsiaalset vundamenti. Tulekindel, testitud ja CE-märgistusega. Välismõõdud (laius x pikkus): 400 x 720mm Lõõri siseläbimõõt: 160+200 mm Korstna kaal (1jm): 208 kg Müürisegu kulu (1jm): ca 22,5kg Korstnamärgistus: T 600 N1 D 3 G 20 Ohutuskaugus: 20mm (soojustuse paksus kuni 350 mm) ning 50mm (soojustuse paksus 350-600 mm) Tutvu paigaldusjuhistega siin!

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Lõpumüügi- ja soodustooted on saadaval vaid osakonnast, kus on näidatud toote reaalne laoseis. Nende toodete teistesse osakondadesse transportimine toimub eraldi tasu eest.

Männiku
Tellitav
Mustamäe
Tellitav
Pärnu
Tellitav
Rakvere
Tellitav
Tartu
Tellitav
Tarne
küsige tarneinfot kliendihaldurilt


     TELLIMISINFO

Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast tellimuse esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.

    MAKSMINE

Läbi veebi tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.

Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

Vaata lisainfot

     TRANSPORT

Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.
Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal