Nanokaitse CleverCOAT PUIT 3kg komplektTootekood: 111717

89.00 KMPL

"Tellitav" märgistusega tooted ei ole laos.

KMPL

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Clevercoat

Pikaajalise toimeajaga ökoloogiline vetthülgav puidukaitsevahend.

Ohutud õhku läbilaskvad pikaajalise kaitsetoimega pinnakatted puidu hüdrofoobseks kaitseks, mille valmistamisel ei ole kasutatud õlisid ega teisi orgaanilisi aineid. Õlide ja teiste orgaaniliste komponentide puudumine suurendab vastupidavust päikesekiirguse toimest põhjustatud kahjustustele. Puidu tõhus kaitsmine saavutatakse kahes staadiumis teostatud operatsiooniga, mille tegemisel kasutatakse kahte teineteist täiendavat komponenti.

Nanokaitse CleverCOAT PUIT PREMIER

CleverCOAT PUIT Premier on hüdrofiilse koostisega, puidu suhtes sõbralik, mis tagab osakeste tungimise materjali sisse. Sisestatud nanoosakesed moodustavad puidukiududes aja jooksul mittelahustuva kaitsva nanokatte, mis kaitseb puitu pika aja jooksul. Kaitsekiht ei kulu ära ega sõltu sellest, kui kulunud on puitkatte pind.

Nanokaitse CleverCOAT PUIT FINIŠ

Kaitsekihi moodustumine puidus on pikaajaline protsess. Selleks kulub ligikaudu üks aasta. Kogu selle aja jooksul tuleb hoida seda esimest hüdrofiilset kihti vee, vihma, lume ja teiste väliste teguritega kokkupuutumise eest. Selleks tuleb anda puidu pinnale vetthülgavad omadused. CleverCOAT PUIT Finiš on hüdrofoobne kate ning teine vetthülgav kattekiht kaitseb kindlalt juba esimese kihiga kaetud pinda ja tagab pikaajalise kaitsetoimega tõhusa kaitsekatte tekkimise.

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Männiku
Tellitav
Mustamäe
Tellitav
Pärnu
Tellitav
Rakvere
Tellitav
Tartu
Tellitav
Tarnetingimused
2-5 tööpäeva

     KUIDAS TELLIDA

  • lisage soovitud tooted ostukorvi, sealjuures kontrollige kindlasti toote saadavust teile sobivas müügiosakonnas
  • valige, kas tulete tellimusele ise järele või soovite transporti
  • täitke vajalikud arvelduse andmed ning valige sobiv müügiosakond, kuhu tellimuse suunate
  • kui ostukorvis olevad tooted, arvelduse andmed, transport ning müügiosakond vastavad teie soovile, vajutage lingile „Esita tellimusˮ
  • järgmisena kuvatakse ekraanile kinnitus tellimuse edastamise kohta Puumarketile
NB! Tellimuse esitamine ei eelda kohest tasumist. Kliendihaldur saadab teile pakkumise, mille eest saate tasuda ülekandega või kohapeal maksekaardiga või sularahas.

    MAKSMINE
Läbi veebilehe tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel, mis saadetakse teile peale tellimuse kinnitamist, või müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

     TRANSPORT
Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.
Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal