Põrandalaud mänd AB HLL 28x146x6000mmTootekood: 100427

4.00 JM 5.00 / 24.00 TK

Esitades tooted tellimusse teeme teile hinnapakkumise.

JM

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Mõõtmed (PAKK)
112 × 146 × 6000 mm
Kattev laius
135mm
Puuliik
Mänd
Kvaliteet
AB
Profiil
HLL
Töötlus
Silehööveldatud
Pakis
4tk
  • Materjali kulu: 7,36 jm / m² (jooksvat meetrit ruutmeetri kohta)
  • Käitlemine: puit on profileeritud, puidukaitsevahendiga viimistlemata ning pakendatud termokahanevasse kilesse

Põrandalaud on valmistatud hoolikalt sorteeritud erikuivast kuusepuidust. Toode sobib kasutamiseks vaid siseruumides. NB! Hilisema kokku kuivamise ohu vähendamiseks on oluline, et laudade niiskuse tase vastaks ruumi õhu suhtelisele niiskusele paigaldamise ajal. Seepärast on enne paigaldamist oluline, et põrandalaud saaks vähemalt kaks nädalat enne paigaldamist samas ruumis stabiliseeruda.

Kvaliteedikirjeldus:
Kuna need tooted on saetud kuusepalgi südamest, siis reeglina on oksakohad väikesed ja jäävad alla standardis lubatud väärtusele – kuni pool laua laiusest. Eraldi on piiratud mädaoksad, mida on lubatud kuni 3-4 tk kogu laua pikkuse kohta. Kõik oksaaukudega lauad prakeeritakse tootmise käigus, aga kuna neid võib tekkida ka hilisema käitluse käigus, siis vähesel määral on nende esinemine võimalik. Samuti võib esineda servaokste vähest kildumist. Kitsad ühepoolsed kuivamislõhed tootes on vähesel määral lubatud, lubatud ei ole üle serva ulatuvad, lauda läbivad ja aastaringe mööda jooksvad lõhed. Otsalõhed on lubatud pikkusega kuni ühekordne laua laius. Vaigupesi aktsepteeritakse põrandalaua AB kvaliteedis vähesel määral ja piiratud koguses, sissekasvanud koort esiküljel ei lubata. Värvimuutus, mäda ja puidukahjurite kahjustused ei ole lubatud. Esiküljel on lubatud kuni 10% hööveldamata pinda, puusüü esiküljel ei ole lubatud.

Kõik defektid, mis ei jää toote nähtavale osale peale installatsiooni ja mis ei sega normaalset installatsiooni, on lubatud. Juba installeeritud toote kohta pretensioone ei arvestada.

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Männiku
12 JM
Mustamäe
-
Pärnu
-
Rakvere
42 JM
Tartu
-
Tarnetingimused
küsige tarneinfot kliendihaldurilt


     TELLIMISINFO

Esitades tellimuse kodulehe või e-posti kaudu võib lõplik hind kujuneda teile veebis näidatud hinnast soodsamaks.

Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast tellimuse esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.

    MAKSMINE

Läbi veebi tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.

Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

     TRANSPORT

Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.

Seotud tooted

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal