Suruõhunaeluti terrassilauale Essve EdgefastTootekood: 113024

487.00 TK

Esitades tooted tellimusse teeme teile hinnapakkumise.

TK

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Essve

Süsteem EDGEFAST koosneb ainulaadset tüüpi naelapüstolist, mis võimaldab ühe liigutusega kinnitada terrassilaua külgedele kaks kinnitusvahendit. Kuna kinnituskohad jäävad terrassilaudade külgedele, on tegemist peidetud paigalduslahendusega, mille puhul puuduvad nähtavad kruvipead ja pinnud ning terrass jätab luksusliku mulje.

Süsteem annab suure ajalise kokkuhoiu. Ühtlasi kindlustavad kasutatavad distantsplaadid, et terrassilaudade vahele jäävad ideaalsed vahekaugused.

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Lõpumüügi- ja soodustooted on saadaval vaid osakonnast, kus on näidatud toote reaalne laoseis. Nende toodete teistesse osakondadesse transportimine toimub eraldi tasu eest.

Männiku
1 TK
Mustamäe
1 TK
Pärnu
1 TK
Rakvere
1 TK
Tartu
1 TK
Tarne
2-5 tööpäeva


     TELLIMISINFO

Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast tellimuse esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.

    MAKSMINE

Läbi veebi tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.

Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

Vaata lisainfot

     TRANSPORT

Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.

Seotud tooted

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal