Terrassikruvide rakis Essve HDS JIG 85-110mmTootekood: 102736

176.00 TK

Toote hind veebis võib erineda toote hinnast kaupluses. Suurema koguse puhul teeme hinnapakkumise.

TK

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Essve

HDS rakist on võimalik rentida CRAMO rendipunktist: Tallinn – Kadaka tee 131 ning Peterburi tee 38, Tartu – Tähe 135d, Pärnu – Lao 9. Rendihind: 6€ / rendipäev (sisaldab KM) rakise kohta.

Montaažitööriist HDS terrassilaudade kruvide varjatud montaažiks. Oluline on järgida puitmaterjali müüja paigaldusjuhiseid sõrestikupostide vahekauguste ja terrassilaudade vahekauguste kohta. Nii tagate terrassi optimaalse ajalise vastupidavuse. Jalad, mis kinnitatakse paigaldamise ajal terrassilaudade külge, jätavad iga terrassilaua vahele teatud vahemaa. 1. Suruge montaažitööriist terrassilaua peale kinni ja paigutage igasse montaažiauku 1 HDS-kruvi. 2. Paigaldage kruvid spetsiaalse TX15 x 65 mm otsakuga. 3. Vabastage montaažitööriist. https://www.youtube.com/watch?v=fDI6Z5NJX7M

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Männiku
Tellitav
Mustamäe
2 TK
Pärnu
1 TK
Rakvere
Tellitav
Tartu
Tellitav
Tarnetingimused
2-5 tööpäeva


     TELLIMISINFO

Esitades tellimuse kodulehe või e-posti kaudu võib lõplik hind kujuneda teile veebis näidatud hinnast soodsamaks.

Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast tellimuse esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.

    MAKSMINE

Läbi veebi tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.

Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

     TRANSPORT

Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.

Seotud tooted

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal