Välisvoodrilaud termomänd C7J 20x65x3300mmTootekood: 101111

2.56 JM 3.20 / 8.45 TK

Toote hind veebis võib erineda toote hinnast kaupluses. Suurema koguse puhul teeme hinnapakkumise.

JM

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Thermory välitooted
Mõõdud (TK)
20 × 65 × 3300 mm
Puuliik
Mänd
Töötlus
Termotöödeldud
Profiil
C7J
Kaubamärk
Thermory välitooted

Thermory termotöödeldud puit sobib ideaalselt voodrilauaks. Tänu parendatud vastupidavusele väliskeskkonna mõjudele on regulaarsel õlitamisel garanteeritud ka pikaajaline elegantne välimus.

Toode on mõeldud horisontaalseks paigalduseks. Kinnitamine toimub kõige hõlpsamalt ja kiiremini Thermory CLAD roovlati abil: puitroovid koos juba eelnevalt paigaldatud JuAn® klambritega. Laudade vaheks jätavad klambrid 5 mm. CLAD roovlati pikkus on 2,0 m.

Thermory® voodrilauad ei vaja tingimata pinnatöötlust. Sarnaselt iga puiduga vananevad ka Thermory saare ja männi voodrilauad aja jooksul loomulikult hõbehalliks. See protsess algab kohe ja olenevalt UV kiirguse mõjust võtab aega mõnest kuust kuni mõne aastani. See ei muuda Thermory laudu vähem vastupidavaks kõdunemisele. Värvimuutuste vähendamiseks saab Thermory® voodrilaudu kaitsta, õlitades neid regulaarselt üle mineraalõliga. Orgaaniliste õlide kasutamist ei soovitata, kuna need sisaldavad aineid, mis on toitumisallikaks bioloogilistele organismidele, nagu bakterid, hallitus jne. Õli võib kanda ainult puhastele, tasastele, tolmuta pindadele. Enne kogu voodrilaua ülevärvimist tehke väikese õlikogusega katse väikesel puidutükil. Pidage kinni õlitootja poolsetest juhistest.

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Männiku
Tellitav
Mustamäe
26.4 JM
Pärnu
Tellitav
Rakvere
Tellitav
Tartu
Tellitav
Tarnetingimused
küsige tarneinfot kliendihaldurilt


     TELLIMISINFO

Esitades tellimuse kodulehe või e-posti kaudu võib lõplik hind kujuneda teile veebis näidatud hinnast soodsamaks.

Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast tellimuse esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.

    MAKSMINE

Läbi veebi tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.

Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

     TRANSPORT

Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.

Seotud tooted

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal