Hind 2,10 €/TK

Kliendihind 1,89 €/TK
Tootekood 108084
Tarneaeg tellitavale kaubale küsige tarneinfot kliendihaldurilt 

Postsaver on bituumensisuga kaitsevarrukas, mis hoiab puidukaitsevahendi posti sees ja puidulagundajad eemal ning kaitseb seega aiaposte mädanemise eest. Kaitstes postide kõige tundlikumat ala pikendavad Postsaver varrukad postide eluiga kuni 20 aastani ja vähendavad aedade uuendamisele ja ülalpidamisele tehtavaid kulutusi.

Postsaveri mittetoksilised bituumenvarrukad pakuvad antud probleemile tõhusat lahendust, moodustades postile tiheda kahekihilise tõkke, mis hoiab puidu pehkimist ja kõdunemist soodustavad organismid ning niiskuse ja hapniku puidust eemale.

Lihtsalt paigaldatav Postsaveri varrukas paigutatakse esmalt ümber aiaposti pinnatasandi osa ning seejärel varrukat kuumutatakse, mille tulemusena vooderdis sulab ja välimine termoplastiline varrukas tõmbub tihedalt ümber posti kokku. Jahtudes moodustab vooderdis posti pinnale veekindla tihendi ning ühtlasi kleebib välimise vastupidava termoplastilise varruka puidule, moodustades sitke, tugeva ja kauakestva tõkke. Postsaver kaitsevarrukaga kaetud postist umbes 1/3 tuleb asetada maapinna sisse (kuni varrukal märgitud valge jooneni). Kaitsevarrukatega poste saab paigaldada nii mehhaaniliselt kui käsitsi.

Postaver varrukad ei ole mürgised ja nende põletamise käigus tekkivad samad jäägid nagu puidul: süsihappegaas, tuhk ja vesi.