Hind 19,00 €/TK

Tootekood 110955
Tarneaeg tellitavale kaubale 2-5 tööpäeva 

BC kvaliteediga paigaldusvalmis, soonestatud ja poolsulundatud kuusevineerist valmistatud plaadid, mis sobivad eelkõige siseseinade ja lagede katmiseks. Kasutatakse ka mööbli tagaseinaks ning maja välisvooderduseks.

Paneelide pind on lihvitud ning seda ei ole vaja tingimata töödelda. Soovi korral võib plaate töödelda tavaliste puukaitseainetega.

Plaate kasutatakse nii uusehitistel kui ka hoonete renoveerimisel. Näiteks võib tooteid paigalda suvilasse, niiskusrohkesse garaaži ja sauna, samuti põllumajandusliku otstarbega hoonetesse. Välisvooderdusel peab plaat olema paksem, alla 10 sentimeetri paksust pole seal soovitatav kasutada.

Siseruumides kasutatakse vineerpaneele nagu laudu. Paigaldusvalmis paneeli saab seina kinnitada kerge vaevaga ja sellega saab hakkama ehitusest minimaalselt teadev inimene. Otse seinakarkassile või vana seina- või laepinna peale kinnitamisel kasutatakse naelu, kruvisid või liimi, ääred kaetakse hiljem puitliistuga.

Enne paigaldamist ja pinnatöötlust peab plaatidel laskma kohaneda kasutuspaiga niiskustasemega. Samuti on soovitatav jälgida vineeri niiskuspaisumist. Sauna vooderdamisel tuleb plaatide taha jätta tuulutuspragu.

Kinnitamiseks sobiva naela ja kruvi soovitatav pikkus on kuni kolm korda pikem plaadi paksusest. Parimad on kuumtsingitud, vask- ja messingnaelad. Soovitatav naelte vahe plaadi äärtes on 150 mm, keskel 300 mm. Liimimisel tuleb sättida plaatide alus tasaseks, et ei tekiks kumerusi ja plaat ei puruneks. Kõige parem aluspind on plaat, betoon või tasandatud tellis.

    TRANSPORT
Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda võimalikult mitmekesise valikuga veoteenust:
 • võimalik on valida kullervedu, mille hinnad algavad alates 5 eurost. Puumarket teeb koostööd selliste firmadega nagu:

                               
 • suurematele kaupadele (näitks tänavakivid, plokid, pikemad puittooted ja muud rasked tooted) pakub Puumarket tõstukiga transporti.
 • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist. Haagise renditingimustega saate tutvuda siin.

    KUIDAS TELLIDA
 • lisage soovitud tooted tootekataloogist ostukorvi, sealjuures kontrollige kindlasti toote saadavust teile sobivas müügiosakonnas
 • valige, kas tulete tellimusele ise järele või tellite transpordi
 • täitke vajalikud arvelduse andmed ning valige sobiv müügioskond, kuhu tellimuse suunate
 • ostukorvis saate enne lõplikku tellimuse vormistamist muuta toodete koguseid või soovi korral tooted ostukorvist eemaldada
 • kui ostukorvis olevad tooted, arvelduse andmed, transport ning müügiosakond vastavad teie soovile, vajutage lingile „Esita tellimusˮ
 • järgmisena kuvatakse ekraanile kinnitus tellimuse edastamise kohta Puumarketile
NB! Tellimuse esitamine ei eelda kohest tasumist.

    MAKSMINE
Läbi tellimiskeskkonna tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel, mis saadetakse teile peale tellimuse kinnitamist või müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.