Hind 237,00 €/KARP

 
Kliendihind 213,30 €/KARP
Tootekood 36711
Tarneaeg tellitavale kaubale kuni 2 nädalat 

130MM lai klamber (sobib 69-80mm laiale lauale) kruvi 22mm pikkusega (24-29mm paksusele lauale) Karbis 300 klambrit ja 900 kruvi.

SIHGA SymbioFix terrassi laagid on toodetud alumiiniumist ning neile on lisatud termopuidust sisu. SymbioFix terrassi aluskontruktsioon on suure kandevõimega ja jäik. Ventilatsioonikanalid profiili sees ja peal. Sobib nii nähtavate kui nähtamatute kinnitusvahenditega .

Termopuidus püsivad kinnituskruvid jäädavalt, ainult alumiinimit kasutades ei ole see võimalik. Termopuit on bioloogilislt väga vastupidav niiskusele, kahjuritele, sinele, hallitusele ja puidumädanikule. Säästab paigalduse aega, võimaldab ehitada madala terrassi kandekonstruktsiooni. Elemente saab omavahel lihtsasti ilma lisatarvikuteta ühendada ja tekitada nii pikkasid terrassi aluslaage, kui tarvis

SymbioFix® profiilil on 5 mm kõrgused kitsad servad, mis tekitavad terrassilaagi ja laua vahele õhutuskanali, sellega on tagatud terrassile sadava vee äravool laagidelt, ventilatsioon terassikontruktsioonis ning konstruktsiooni pikem eluiga. Lisaks on profiili sees ventilatsioonikanalid

Universaalne, sobib kinnitamiseks nii L-BohrFix® MB karastatud roostevabast terasest puurotsaga terrassikruvidega kui DielenFix® terrassiklambritega. Kruvidega kinnitamisel tuleb kinnitatavasse terrassilauda 0,5mm suurema diameetriga auk ette puurida.


Video