Piirded


Puitaed on traditsiooniline ja klassikaline lahendus igale kodule. Maalähedasena sobib ta hästi vaiksematesse linnaosadesse, kus domineerib rohelus. Iga aed on majale visiitkaart ning puitaed mõjub igati väärilise visiitkaardina.

Tänapäeval ei pruugi puitaed olla sugugi konservatiivne, kuna lai valik võimaldab palju modernseid lahendusi.

Ümarad aiapostid

Ümarposte kasutatakse eelkõige aedade ja tarade ehituseks ning puude toestamiseks. Lisaks saab ümarmaterjali kasutada muul viisil koduaia kujundamisel. Vastavalt kasutusvaldkonnale toodetakse erineva läbimõõduga ümarposte ning poolitatud ümarposte. Sõltuvalt vajadusest võivad postide otsad olla teritatud, faasitud või järgatud.

Toormaterjalina kasutatakse Eesti metsadest pärit kuuse- ja männipuitu. Postid on tööstuslikult immutatud puidukaitsevahendiga, pikendamaks nende eluiga. Võimalik on tellida ka immutamata poste.

8-nurksed immutatud aiapostid

Sarnaselt ümarpostidega on neid võimalik kasutada väga erinevates paikades oma aia kujundamisel. Postid on valmistatud tugevast põhjamaisest sorteeritud männipuidust. Postid on saetud 8-nurkse vormi järgi ning teritatud. 8-nurksed postid on samuti immutatud puidukaitsevahendiga.

Postide kasutusvaldkond on väga lai, näiteks aiad, kompostikastid, lillekastid, aedikud jne. Aiapostid on terviklikud tooted ja valmis kohe kasutamiseks.


Lisainfo: