Mandrex augusaed


Puumarketi üks olulisemaid lubadusi on pakkuda kõige laiemat ehituspuiduvalikut, kuid puidust ehitamise juurde kuuluvad alati ka tööriistad ning erinevad tarvikud. Selleks, et rikastada puiduga seonduvat kaubavalikut veelgi, tõi Puumarket oma tootevalikusse Mandrex augusaed ning nende juurde kuuluvad lisatarvikud.

Hollandi tootja Mandrex on pühendunud oma toodete pidevale testimisele, disainimisele ja parendamisele, kindlustades kvaliteeti ja maksimaalset tööiga. Mandrex augusaed ja tarvikud sobivad kasutamiseks erinevate elektri- ja akutööriistadega.

MANDREX augusae ühekliki süsteemiga muudad tööprotsessid lihtsamaks

Augusae vahetamine on nüüd kiire ja mugav. Ühekliki süsteemiga saab tsentripuuri eemaldada kiirelt vaid ühe vajutusega ning vahetüki vahetamiseks kulub vaid mõni sekund. Samuti on kaldpuurimine kiire ja lihtne.

MXqs vahetükkide puhul, sobib kõikide puurmasinate jaoks ( nii suure kui ka väikese diameetriga augule Ø14-210mm) üks vahetükk. Iga materjali jaoks on vastav pilootpuur. Puumarketis on MXqs vahetükid saadaval 9,5 ja 12,5 mm läbimõõduga.

Kuidas ühekliki süsteemi kasutatakse?


Multifunktsionaalne augusaag SuperXcut

Unikaalse karbiidhambaga kiireim augusaag puhtaks ja kõrgkvaliteetseks puurimiseks. Võrreldes bimetall augusaagidega on tootel 10-kordne tööiga. Karbiidotsikutega hambad on valmistatud spetsiaalselt väljatöötatud struktuuriga karbiidist, mille tulemuseks on lõike silmapaistev kvaliteet ja toote vastupidavus. Puumarketis on SuperXcut augusaag saadaval suurustes 22 – 177 mm.

Tunnused:
●  Lõikesügavus 60mm (2-3/8”) sügavamate aukudele puurimiseks ühe sooritusega,
●  suur kliirens laastudele tänu spetsiaalselt projekteeritud laiadele piludele,
●  sujuv lõikamine minimaalse kuumustekkega,
●  sobiv elektri- ja akutööriistade kasutamiseks.


Bimetall augusaag SpeedXcut M42

Unikaalsete laastueemaldamise avade ja kergema kaaluga kauakestvad bimetall augusaed. Karastatud teras, kombineerituna erilise hambageomeetriaga võimaldab väiksema survega sujuvaima lõikamise. Puumarketis on SpeedXcut augusaag saadaval suurustes 22 – 177 mm.

Tunnused:
●  Erilised eemaldamisavad, mis võimaldavad väljapuuritud laastud kergesti väljutada,
●  bimetall 8%-lise koobaltsulamiga pikema tööea saavutamiseks,
●  lõikesügavus 45mm (1-3/4”) sügavamate aukude puurimiseks ühe sooritusega,
●  maksimaalne laastukliirens tänu spetsiaalselt projekteeritud laiadele avadele,
●  4/6” varieeruva kaldega hammas puhta lõikeääre saamiseks,
●  sujuv lõikamine minimaalse kuumusetekkega,
●  sobib elektri- ja akutööriistadega.


Tutvu kogu tootevalikuga siin ning