Paslode tööriistad


Paslode kaubamärki peetakse üheks tuntumaks juhtmevaba naelutustehnika arendajaks maailmas. 50 aastat tagasi valmistas Paslode maailma esimesed pneumaatilised naelutid ja 1986. aastal tutvustati maailmale esimest korda impulsstehnikal töötavaid naeluteid puitkinnituste tarbeks.

Tänaseks on Paslode rohkem kui 25-aastase kogemusega juhtmevaba naelutustehnika innovatiivne arendaja. Need tooted kuuluvad vaieldamatult pneumaatilise- ja impulsstehnika eliidi hulka. Paslode on mõeldud ehitajale, kes peab elektrist sõltumatust oluliseks!

Juhtmevaba naelutustehnikat kasutades ei pea objektil muretsema kompressori ega elektrivoolu olemasolu pärast. Paslode tooted on töökindlad ning valmistatud arvestades raskeid põhjamaiseid olusid.

Puumarketi toodetevalikusse kuulub valik Paslode impulssnaeluteid ning professionaalseid Paslode kinnitusvahendeid.

Milliseid impulssnaeluteid saab Puumarketist?

Katuse- ja karkasskonstruktsioonide, terrasside ning aedade ehitamiseks, samuti katuselaudiste, katuse- ja põrandaplaatide paigaldamiseks sobib impulssnaeluti IM90Ci, mis on nüüd ka liitiumakuga. Tootega saab naelutada 90mm kammnaelu nõuetele vastavasse ehituspuitu. Mudel IM90Ci on loodud ennekõike Põhjamaade külmi olusid arvestades ning nende ainulaadne süsteem reguleerib gaasi kogust vastavalt valitsevatele tingimustele. Seade töötab edukalt ka suure, kuni -15 kraadise külmaga.

IM90Ci naelutil on mitmeid häid omadusi. Näiteks tänu innovaatilisele liikumisandurile ei tühjene aku ajal, kui seda ei kasutata. Ühe laadimisega saab teha kuni 25% rohkem lööke. Samuti on gaasi ja aku olekut tööobjektil lihtne kontrollida, püstol annab märku, kui aku tühjeneb st. kui alles on alla 300 laengu. Lisaks võimaldab seade kiirlaadimist. Vaid 2-minutilise laadimise järel teeb naeluti kuni 200 lööki, 6000 lööki 30-minutilisel laadimisel ning täisvõimsusel 7500 lööki.

Suurepäraselt teeb sama töö ära ka natukene odavam impulssnaeluti IM350+, mis on legendaarse impulsspüstoli uusim versioon. Tegemist on püstoliseeria IM350 viimase mudeliga, mis on pälvinud professionaalide usaldust juba rohkem kui kolmkümmend aastat. Püstolil on kummikattega käepide, teravnurkne kaitsekate ja ühelt poolt teisele pöörduv riputus-vöökonks, mis muudavad püstoli kasutamise varasemast veel mugavamaks.

Paslode hoolitseb kõrge kvaliteedi eest

Lai Paslode naelte tootevalik on loodud ennekõike erinevate puitkonstruktsioonide kinnitamiseks, nagu näiteks lae- ja katusekonstruktsioonid, põrandakonstruktsioonid, vaheseinad ja tuletõkkeseinad ning välisfassaadid. Kõrvaltvaatajale võib tunduda, et naelu toota on lihtne, tegelikkuses on naela valmistamine peensusteni lihvitud tööstuslik protsess, mille juures kasutatakse parimaid tehnilisi lahendusi ja tooraineid.

Kinnitusvahendite tootmisprotsess vastab kõigile kehtivatele Euroopa standarditele. Naelad valmistatakse kõrgekvaliteedilisest terasest, see tagab toimiva terviklahenduse ja kõikehõlmava korrosioonikindluse erinevates koormusklassides.

Lisaks on kõik Paslode tooted testitud ülima tähelepanelikkusega ning sertifitseeritud vastavalt kõigile kehtivatele rahvusvahelistele nõudmistele. Hoonete ehitamise juures on väga oluliseks osaks nende kinnitusvahendid, millega ehitustöid tehakse. Näiteks peab iga kandvatesse konstruktsiooni paigaldatava kinnitusvahendi pakendil olema kinnitus selle sertifikaadi olemasolust ning sisaldama infot tootja, toote ja vastavate normide kohta.

Selline silt pakendil näitab, et tootja võtab oma toodete eest vastutuse ning tarbija saab olla kindel kinnitusvahendite kvaliteedis. Alates 2011. aasta aprillist CE-märgisega kinnititel peab olema ühesugune nõuetele vastavuse selgitus ehk vastavusdeklaratsioon ja see peab olema kohalikus keeles. Pakenditel ettenähtud CE-märgis tuleb esitada tootestandardis või ETA-s kindlaks määratud reeglite järgi.

Milliseid kinnitusvahendeid on Puumarketil pakkuda?

Puumarketi tootevalikusse kuuluvad RounDrive® karkassinaelad, mida peetakse järgmise generatsiooni naelteks. Eelkõige iseloomustab naelu unikaalsete soontega pind, mis tagab parima tulemuse ka kõige tugevama puidu puhul. Naelte disain võimaldab paremat puudet pinnaga, mis omakorda tagab parema löökjõu. Jäigad ja kompaktsed ribad on vastupidavad ning kergesti kasutatavad. Naelad on saada nii IM90Ci kui ka IM350+ mudelile.

IM90Ci mudelile on pakkuda ka Paslode NailScrew® kruvinaelu, mis on suurepärane kinnitusvahend kohta, kust see on vaja võibolla hiljem eemaldada. Nendeks võivad olla näiteks transpordipakendid, diagonaalid või rakised. Kruvinaelte eemaldamine ja uuesti kinnitamine on lihtne. Oma toimivuselt on kruvinael siiski võrreldav kammnaelaga, mitte kruviga. Kruvinaelal on Torx 15 pea. Puumarketi toodete hulgas on terrasside jaoks roostevabasid A2 ning sisetingimustesse elektritsingitud kruvinaelu.

Kõiki Paslode tooteid ja tarvikuid, mida hetkel laokaubana ei ole, on võimalik Puumarketist tellida

 

On oluline, et kvaliteetsete tööriistadega ei saavutata mitte ainult parim tulemus, vaid hoitakse oluliselt kokku ka kallist tööaega. On suur vahe, kas töö võtab mõne tunni või terve päeva!

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal