Viimistletud põrandalaud ARKTIK


Puumarketi tootevalikus on viimistletud põrandalauad Arktik, mille näol on tegemist tööstuslikult viimistletud põrandalaudadega, mis on saadaval viies erinevas värvitoonis – Limestone, Marble, Granit, Magma ning Basalt. Põrandalauad on kiirelt ja mugavalt paigaldatavad ning materjali loomulikult kulunud välimus lisab siseviimistlusse omapära.

Puidukoda kasutab põrandalaudade värvimisel Teknose vesialuselisi akrülaatsideainega värve ja lakke. Teknos on üks Euroopa juhtivaid tööstuslike pinnakattevahendite tootjaid, omades üle 60aastast kogemust Põhjamaade karmidesse oludesse sobivate puiduvärvide tootmisel.

Vastavalt vajaduse tekkides võib ARKTIK põrandalaudu korduslakkida toonimata Teknose puidulakiga, mis on poolmatt vesilahustuv, polüuretaandispersioonil põhinev erilakk puitpindade lakkimiseks siseruumides ja väljas. Arktik toote puhul värvikaardi alusel lakki toonida ei saa ja pole ka vajalik, kuna toon on juba puitu sisse imbunud.

Lakkimise vajadus sõltub toote kasutusintensiivsusest.

Samas ei pea Arktik töötlust tellima ilmtingimata ainult põrandalauale – Puidukoda teeb töötlust igale soovitud lauale. Nii näiteks tellis Pärnust kohvik Kalamajakas töötluse männipuidust terrassilaudadele Marble toonis. Ning kui räägime kohvikust, siis lauad saavad seal tavalisest oluliselt suurema koormustaluvuse kui tavalised põrandalauad kodus. Tulemus jäi väga efektne, nagu piltideltki näha.


Lisainfo: