SLP Thermowood® Easycare terrassilaud


SLP Easycare on väga vastupidav ja hõlpsasti hooldatav terrassilaud, mida valmistatakse Soomes kohalikust kvaliteetsest kuuse toorainest. SLP tooted on ökoloogilised ja looduslikud. Puidu termotöötlemisel ei kasutata kemikaale, vaid ainult kõrget temperatuuri ja veeauru.

Tooted on valmistatud Soomes. Easycare’i terrassilaua ilmastikukindluse ja vastupidavuse tagab puidu termotöötlus ja hilisem põhjalik pinnatöötlus. Tutvu Easycare terrassilaudade infolehega siin!

Termotöödeldud puit hööveldatakse ja seejärel eemaldatakse harjamise teel pehmem puiduosa, kevadpuit. Nii jääb laua pinnaks tugev ja tihe sügispuit. Lauad viimistletakse kaks korda ohtra Teknose kaitsepigmendiga.

Termotöödeldud puidul on mitmeid häid omadusi

Materjal on stabiilne, vastupidav ilmastikutingimustele ja seenkahjustustele, lisaks on puit kaunist pruuni tooni. Kasutatav pinnatöötlusvärv on eelnevalt testitud, see sobib termotöödeldud puidule hästi ja kestab kaua.

Musta ja pruuni värvi laudu tuleb mõne aasta pärast värskendada, kuid hall on hooldusvaba, kuna puit muutub ise aja möödudes hallikaks ja nii jääb värvimuutus märkamatuks. Kuid selleks, et terrass säiliks kaua kaunis ja tugev, on soovitav seda siiski regulaarselt hooldada.

Kuna Easycare’i tooted on juba tehases viimistletud, jääb üle ainult paigaldus ning terrass on koheselt kasutamiseks valmis. Easycare’i terrassilaua lai mõõt ning elegantne pinnatöötlus annavad terrassile stiilse välimuse.

SLP Easycare toote omadused:

  • Väga vastupidav – Suurepärane pehkimiskindlus. Mehaaniline koormus langeb tugevamale ja tihedamale puiduosale.
  • Hooldusvaba – Toote pinnatöötlus tagab pika kasutusea ja vähese värvimuutuse.
  • Stiilne välimus – Pinnatöötlus ja stiilsed värvivariandid annavad tootele kauni välimuse.
  • Soodne – Toote vastupidavus, kiire paigaldatavus ja kauakestvus tagavad soodsad kasutuskulud.
  • Ökoloogiline – Minimaalne süsiniku jalajälg.
  • Tooraine – Termotöödeldud põhjamaine okaspuit.
  • Mõõdud: 26 x 185 mm, pikkus 4,2 m
  • Profiil: D4

Tutvuge terrassimaterjalidega ning