Alates 16.jaanuarist 2017 kehtib Puumarketis uus püsikliendi programm, mille aluseks on isiku ID kaardi põhine tuvastamine ja püsikliendiks vormistamine.

Senised kliendikaardid vormistatakse kliendi soovil ümber uueks ID-püsikliendikaardiks Puumarketi kaupluste kassas kliendi ID-kaardi alusel. Soovitame kõikidel senistel kliendikaardi omanikel oma kaardid ümber vormistada, sest olemasolevad plastikkaardid kehtivad kuni 31.12.2017 ja saadav soodustus on tunduvalt väiksem.

Kui eelmiste plastikkaartide eest tuli klientidel maksta vormistamise tasu, siis uus ID-kliendikaart on täiesti tasuta. Uus ID-kliendikaardi programm annab kliendikaardi omanikule senisest topelt suurema soodustuse – 10%.

ID Kliendikaardi omanikule kehtib 10% soodustus kogu laos olevale kaubale aastaringselt. (Kliendikaardi allahindlus ei laiene soodushinnaga toodetele, teenustele ja tellimisel olevatele toodetele.) Juhul kui kliendikaarti ei soovita ümber vormistada, siis olemasolevat plastikkaarti saab 5% soodustuse saamiseks kasutada kuini 2017 aasta lõpuni.

Tingimused:

Kliendikaardilepingu saab sõlmida kõikides Puumarketi kauplustes ID kaardi ette näitamisel.
ID-kaardiga registreerudes kaardi tasu ei lisandu. Samuti on tasuta kliendikaardi vahetus.
Kliendikaarti võivad taotleda vähemalt 18-aastased füüsilised isikud ja kõik juriidilised isikud.
ID kaardi põhine kliendikaart on tähtajatu ja kehtib kõikides Puumarketi kauplustes ning kodulehel tellimust vormistades.
ID-kliendikaardi registreerimisega on kaardi kasutaja kinnitanud oma nõusolekut tema isikuandmete töötlemiseks Puumarket AS poolt tingimustes toodud eesmärkidel.
Kliendikaardi programmiga liitumisega on Klient kinnitanud oma nõusolekut tema mittedelikaatsete isikuandmete töötlemiseks Puumarket AS poolt kliendikontode haldamise ja turunduslikel eesmärkidel (otseturunduse, küsitluste või loosimiste läbiviimiseks) vastavalt Eestis kehtivatele seadustele.
Puumarket kohustub isikuandmeid mitte jagama kolmandatele osapooltele.
Puumarket AS jätab endale õiguse muuta käesolevaid püsikliendiprogrammi reegleid (v.a. isikuandmete töötlemist puudutavad sätted) ja/või tühistada püsikliendiprogramm, teavitades kliente personaalselt e-maliga ja avaldades teate Puumarketi kodulehel vähemalt 1kuu ette.