Velux > Katuseaknad

Kõik Veluxi katuseaknad on vastupidavad ja energiasäästlikud, mis on toodetud sügavimmutatud männiliimpuidust. Tänu innovatiivsele Thermotechnology soojustussüsteemile koos EPS materjaliga on aknad eriti energiasäästlikud.

Velux tootesarjad:

  • Standardseeria katuseaken on praktiline valik neile, kes eelistavad funktsionaalsust ja soovivad vähem maksta. Kas alt või ülevalt avatav, puidust või valge hooldusvaba mudel.
  • Standard Plus tootevalik on koduomanikule, kes soovib sooja- ja helipidavamaid aknaid. Standard Plus katuseaknad on nüüd 3-kordse klaaspaketiga, mis aitavad kodu veelgi soojemaks muuta.
  • Premium aknaid on mugav kasutada ning neil on rohkelt lisaomadusi. Akendel on ilus disain ja elegantne käepide. Koduautomaatika teeb kasutamise mugavaks.

VELUXil on saadaval ka lahendused, millega saab katusealuseid ruume avardada. Innovatiivsed lahendused teevad ruumid teistsuguseks, andes juurde suurel määral loomulikku päevavalgust, värsket õhku ja avarusetunde.

Kõik VELUX katuseaknad, lamekatuseaknad, suitsueemaldusaknad, klaaspaketid, välised päikesevarjud ja turvarulood vastavad ühtlustatud standardile ning on CE-märgistatud vastavalt ehitustoodete määrusele. 
Wood Construction
Сверху