Välisvoodrilaud kuusk UTK 20x146x5400mm peenrihvКод товара: 112656

3.20 JM 4.00 / 17.28 TK

Размещая товар в заказе, мы сделаем вам ценовое предложение.

JM

Puumarket предлагает своим клиентам возможность оплаты товара в рассрочку через услугу LHV или Inbank или же частями через Indivy.

Образцы продукции находятся в следующих отделах: Männiku, Mustamäe, Tartu

Puidukoda
Размеры (TK)
20 × 146 × 5400 mm
Покрывающая ширина
120mm
Вид древесины
Ель
Профиль
UTK
Обработка
Мелкорифлёный
Единиц в пачке
6шт.
Бренд
Puidukoda

Toodet müüme pakikaupa. Ühes pakis on 6 lauda.

  • Materjali kulu: 8,33 jm / m² (jooksvat meetrit ruutmeetri kohta)
  • Käitlemine: puit on profileeritud, puidukaitsevahendiga viimistlemata ning pakendatud termokahanevasse kilesse

Täispuidust välisvoodrilaud sobib kasutamiseks hoonete välisviimistluses. Voodrilaud sobib nii uute hoonete fassaadide katmiseks kui ka vanade hoonete renoveerimiseks. UTK-profiili soovitame peamiselt horisontaalseks paigaldamiseks. Viimistlemata materjal nõuab enne paigaldamist kruntimist ja katmist ühe kihi pinnavärviga.

Põnev ja innovaatiline peenrihveldatud Puidukolors voodrilaud
Puidukolorsi näol on tegemist väga praktilise profiiliga, kus on kliendi või ehitaja jaoks juba väga palju tööd ette ära tehtud. Esimene ning kõige tähtsam omadus on see, et tootel on ette freesitud kruvisoon ning paigaldus toimub kruvidega, täpselt ette antud soonest. Lisaks on laual pikk ülekate, mis katab voodrilaua kokku panemisel paigalduskruvid.

Voodrilauda distantsilt vaadates jääb mulje, et tegemist on sileda lauaga. Lähemal vaatlemisel on näha, et tegemist on siiski peenrihveldatud pinnaga. Peenrihvelduse üks suur eelis on väga hea värviimavus, mis tagab voodrilaua vastupidavuse ja kauni väljanägemise pikemaks ajaks.

Millised eelised on Puidukolors voodrilaual? Ettefreesitud kruvisoon kinnituseks, pikk soone ülekate, mis katab kinnituse ning ei jäta fassaadile nähtavaid kinnitusvahendite kohti, kõik servad pehmendatud, et vesi ja niiskus ei pääseks värvipinda kahjustama, peenrihveldatud pind imab hästi värvi, mis annab profiilile pikema kestvuse.

Отображается фактическая доступность, которая может постоянно меняться.

Товары по распродаже и товары со скидкой доступны только в том отделе, в котором указан фактический запас товара. Доставка этих продуктов в другие отделы осуществляется за дополнительную плату.

Männiku
37.8 JM
Mustamäe
21.6 JM
Pärnu
156.6 JM
Rakvere
399.6 JM
Tartu
1366.2 JM
Условия доставки
küsige tarneinfot kliendihaldurilt


    ЗАПРОСИТЬ ИНФОРМАЦИЮ

Оплачивать заказ сразу не нужно. После оформления заказа с вами свяжется менеджер по работе с клиентами Puumarket и сделает ценовое предложение с указанием сроков доставки и, при необходимости, транспортной информации.

    ОПЛАТА

При оформлении заказа онлайн можно оплатить покупку заранее на основании счета-фактуры. Платежная информация будет отправлена вам с предложением.

Кроме того, в отделе продаж можно расплачиваться платежной картой или наличными.

Посмотрите дополнительную информацию

    TRANSPORT
Puumarket желает сделать оформление заказа и доставку товаров максимально удобной:
  • Для доставки крупногабаритного товара (например, камни для мостовой, строительные блоки, деревянные балки и т.п.) Puumarket предлагает заказывать транспорт с разгрузкой.
  • При доставке малогабаритного товара есть возможность использовать доставку курьером.
  • Также в Puumarket есть возможность арендовать прицепы. С условиями аренды можете ознакомиться здесь.

Сопутствующие товары

Wood Construction
Сверху