Tuletõkkekaitse Holz Prof 20L toonitudКод товара: 112320

167.00 TK

Товаров с пометкой «предзаказ» нет в магазинах.

TK

Puumarket предлагает своим клиентам возможность оплаты товара в рассрочку через услугу LHV или Inbank или же частями через Indivy.

Holz Prof on veebaasil vedelik, mis sisaldab kuni 30% raud (III) divesinikfosfaati. Holz Prof on tule- ja plahvatuskindel, lõhnatu, värvitu, ei sisalda lenduvaid aineid, keskkonnasõbralik. Holz Profi tuleb säilitada ja transportida hermeetiliselt suletud originaalpakendis ja toidukaupadest eraldi. KASUTUSALAD: Holz Profi kasutatakse erinevate hoonete puitelementide (näiteks: fassaadid, terrassid, katused jne) tuletundlikkuse klassi parandamiseks. Puidukaitsevahend toimib nii põlemise kui süttimise vastu ning sobib leht- ja okaspuidu töötluseks sise- ja välistingimustes. Toodet ei kasutata pindadel, mis on juba kaetud värnitsa, laki, värvi või muu hüdrofoobse ainega. OMADUSED JA EELISED: Holz Prof on sügavimbuv ja seondub keemiliselt puiduga, tagades selle efektiivse ja pikaajalise kaitset. Toode muudab puidu raskestipõlevaks ja -süttivaks ning suurendab töödeldud puidu tugevusnäitajaid. Holz Prof tagab topeltkaitset puidu nii tule kui ka ilmastiku mõjude eest. Toode säilitab puidu tekstuuri ega takista õhutsirkulatsiooni. Ei mõjuta puidu liimimise ega hilisema värvimise võimalusi. Toote säilitustemperatuur ei tohi olla alla –5 ?C. Säilimisaeg on 24 kuud.

Отображается фактическая доступность, которая может постоянно меняться.

Товары по распродаже и товары со скидкой доступны только в том отделе, в котором указан фактический запас товара. Доставка этих продуктов в другие отделы осуществляется за дополнительную плату.

Männiku
Предзаказ
Mustamäe
Предзаказ
Pärnu
Предзаказ
Rakvere
Предзаказ
Tartu
Предзаказ
Условия доставки
2-5 tööpäeva


    ЗАПРОСИТЬ ИНФОРМАЦИЮ

Оплачивать заказ сразу не нужно. После оформления заказа с вами свяжется менеджер по работе с клиентами Puumarket и сделает ценовое предложение с указанием сроков доставки и, при необходимости, транспортной информации.

    ОПЛАТА

При оформлении заказа онлайн можно оплатить покупку заранее на основании счета-фактуры. Платежная информация будет отправлена вам с предложением.

Кроме того, в отделе продаж можно расплачиваться платежной картой или наличными.

Посмотрите дополнительную информацию

    TRANSPORT
Puumarket желает сделать оформление заказа и доставку товаров максимально удобной:
  • Для доставки крупногабаритного товара (например, камни для мостовой, строительные блоки, деревянные балки и т.п.) Puumarket предлагает заказывать транспорт с разгрузкой.
  • При доставке малогабаритного товара есть возможность использовать доставку курьером.
  • Также в Puumarket есть возможность арендовать прицепы. С условиями аренды можете ознакомиться здесь.

Сопутствующие товары

Wood Construction
Сверху