Pööninguluuk LEX60 EI30 540x1130/2700mmTootekood: 106900

445.00 KMPL

Toote hind veebipoes võib erineda toote hinnast kaupluses.

KMPL

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Rootsi firma MidMade/SSC pööninguluugid on väga vastupidavad, turvalise konstruktsiooniga, võtavad vähe ruumi ning neid on lihtne paigaldada, kasutada ja hooldada. Näiteks äärmiselt madalad soojusjuhtivuse näitajad kõrgete energianõuetega elamumiljöödesse, kõrgendatud turvalisus ja võimalus leida sobiv kuju ruumides, mis on tavalisest kitsamad või kõrgemad.

LEX pööninguluuk on aeglaselt kasvanud kuusepuidust trepiga ja lihtsalt käsitsetav tulekindel pööninguluuk. Luuki on võimalik värvida soovitud tooni. Luugil on efektiivne 60 mm kivivillast isolatsioon ja tihendid. Avamise ja sulgemise lihtsustamiseks on luugil kaks vedru. Luugi avamiseks on 800 – 1000 mm pikkune võti. Trepp koosneb kolmest jätkust. Pööninguluuk vastab tulepüsivusklassile EI30 ning selle trepikõrgust on võimalik pikendada kuni 3200 mm-ni.

Rohkem erinevate pööninguluukide kohta on võimalik lugeda Puumarketi tooteinfo lehelt.

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Männiku
Tellitav
Mustamäe
1 KMPL
Pärnu
Tellitav
Rakvere
Tellitav
Tartu
Tellitav
Tarnetingimused
küsige tarneinfot kliendihaldurilt

     KUIDAS TELLIDA

  • lisage soovitud tooted ostukorvi, sealjuures kontrollige kindlasti toote saadavust teile sobivas müügiosakonnas
  • valige, kas tulete tellimusele ise järele või soovite transporti
  • täitke vajalikud arvelduse andmed ning valige sobiv müügiosakond, kuhu tellimuse suunate
  • kui ostukorvis olevad tooted, arvelduse andmed, transport ning müügiosakond vastavad teie soovile, vajutage lingile „Esita tellimusˮ
  • järgmisena kuvatakse ekraanile kinnitus tellimuse edastamise kohta Puumarketile
NB! Tellimuse esitamine ei eelda kohest tasumist. Kliendihaldur saadab teile pakkumise, mille eest saate tasuda ülekandega või kohapeal maksekaardiga või sularahas.

    MAKSMINE
Läbi veebilehe tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel, mis saadetakse teile peale tellimuse kinnitamist, või müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

     TRANSPORT
Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.

Seotud tooted

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal